Квартири з великою кухнею у Львові

Вартість квартири, грн
1.94 млн грн7.68 млн грн
Площа
29 м2140 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
172 квартири

Простора кухня, поєднана з вітальнею, стає все більш популярним рішенням — не дивно, адже це дуже практично і зручно. Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує квартири у Львові з великою кухнею різного планування та дизайну.

Кухня і вітальня — разом чи окремо

Перевага відкритої кухні, перш за все, у тому, що вона пропонує більше місця за рахунок об’єднання двох суміжних кімнат. Друга перевага поєднання кухні з вітальнею — можливість постійного контакту з близькими. Під час приготування їжі ви можете вільно спілкуватися із сім’єю або друзями, стежити за дітьми в їдальні або дивитися телевізор у вітальні. Але це не всі переваги квартири з великою кухнею у Львові:

  1. Гнучкість інтер’єру. Простора кухня, об’єднана з вітальнею, перетворює інтер’єр, роблячи його більш відкритим і світлим. Це досягається завдяки відсутності міжкімнатних перегородки, правильного розташування меблів і побутової техніки.
  2. Функціональність. Велика площа кухні дозволяє замість звичного розміщення робочої зони виконати її у вигляді острова, який буде розташований посеред кімнати. Це не тільки надасть більше свободи дій під час приготування їжі, але і звільнить простір біля стін і в кутах, куди можна поставити диван, крісла або організувати ігрову зону для дітей.
  3. Простір і світло. З’єднання кухні з вітальнею дає більше простору і світла за рахунок вільного простору і вікон двох кімнат, які раніше були розділені стіною. Це рішення також є великою перевагою у разі, якщо у вітальні немає власного вікна.

Таке рішення має і недоліки. Найбільш очевидний — поширення запахів під час готування їжі, які не всім подобаються. Рішення просте — встановити потужну витяжку й підтримувати порядок. Ні про брудний посуд, ні про забутий сміттєвий пакеті не може бути й мови. Пар і волога, які скупчуються на кухні, можуть завдати чимало проблем для меблів у вітальні частини кімнати й  у робочій зоні. Тому необхідно забезпечити ефективну вентиляцію й регулярно відкривати вікна, щоб забезпечити адекватну циркуляцію повітря. Ще одним недоліком може бути шум, що виходить з кухні: звук води в мийці, робота кухонної техніки та інше. Рішенням проблеми може стати декоративна перегородка, яка деякою мірою допоможе запобігти поширенню запахів і буде блокувати шум із робочої зони. Кращим рішенням стане рухома перегородка, яку можна прибрати в будь-який момент.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує квартири з великою кухнею у Львові у власних житлових комплексах, розташованих у престижних районах міста. Зв’яжіться з нами через форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаними телефонами, і ми допоможемо вам підібрати підходящий варіант, проконсультуємо з питання покупки квартири.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.