Загальна інформація

Корпорація Нерухомості РІЕЛ не лише продає квадратні метри — ми такі самі інвестори будівництва, як і кожен наш клієнт.

Вибравши нас, ви можете бути впевнені, що ваші кошти надійно захищені. Фінансуючи об'єкти, ми використовуємо встановлені законодавством способи інвестування, які забезпечують збереження інвестицій та їх цільове використання. 

Це інститути спільного інвестування (ІСІ): Корпоративні інвестиційні фонди (КІФ) та Пайові інвестиційні фонди (ПІФ), активами яких управляє Компанія з управління активами (КУА). Вони інвестують кошти в будівництво, укладаючи інвестиційні угоди з забудовниками і торгуючи форвардними контрактами. 

Щоб захищати інвестиції, ми співпрацюємо з незалежною фінансовою компанією «ФІНБУД», яка створює Фонди фінансування будівництва (ФФБ). ФФБ забезпечують прозоре використання коштів тільки за цільовим призначенням і контролюють рух кожної інвестиції.

Оскільки Корпорація Нерухомості РІЕЛ інвестує в об'єкти будівництва, вона має ексклюзивні права на їх продаж.

Компанія бере участь у багатьох благодійних проєктах і є членом Асоціації західноукраїнських забудовників.

Діяльність корпорації неодноразово відзначали нагородами та подяками. Але наша головна цінність — довіра клієнтів, які повертаються до нас.

Важливо: на наших сайтах представлені ескізні проєкти та загальний опис житлових комплексів. Під дією тих чи інших об‘єктивних обставин, для успішного завершення, деякі проєктні рішення і технічні характеристики ЖК можуть змінюватись. Усі характеристики об’єктів прописуються у договорах, які ми підписуємо з клієнтами.

Деталі щодо вигляду чи змін у проєктах ЖК дізнавайтесь безпосередньо в наших відділах продажу чи сервісних центрах.

Довідково: уся проєктна документація на об’єкт будівництва розроблена з урахуванням будівельних норм та стандартів. В разі її коригування, вона проходить повторно усі необхідні погодження і затвердження.

ПокупцямПокупцям
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.