Комерційна нерухомість у Львові

Вартість об'єкта, грн
2.19 млн грн55.74 млн грн
Площа
28 м2834 м2
Знайдено 
108 об'єктів

Комерційна нерухомість у Львові

Придбання майна комерційної спрямованості у жилих комплексах з метою здачі в оренду чи подальшого перепродажу є вигідним бізнесом не тільки у Львові. У великих містах країни її купують з метою:

  • здачі в оренду в майбутньому;
  • реконструкції, перепланування і перепродажу;
  • ведення особистого бізнесу.

КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ У ЖИТЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ

Обираючи комерційну нерухомість, слід перш за все визначитися, як вона буде використовуватись, для якого типу бізнесу її купують, навіть якщо власник планує здавати її в оренду. Різні види комерційної діяльності потребують різного підходу до обрання приміщення. Тому у випадках, коли комерційна нерухомість купується під конкретний бізнес, торгівельні цілі, пропонуємо звернутися за консультацією до спеціалістів, які довгий час працюють у сфері нерухомості і знайомі з особливостями ринку.  

Менеджери корпорації «РІЕЛ» підберуть нерухомість для будь-якого проекту. Розкажіть про його напрям, особливості, профіль клієнта, у якому районі міста планується розташування, і вони підберуть відповідні варіанти. Розуміючись на особливостях ведення того чи іншого бізнесу, вони врахують навіть незначні, на перший погляд, нюанси, які можуть мати вирішальне значення у обраній вами діяльності. При цьому кожне приміщення, в елітному чи звичайному домі, гарантовано відповідатиме всім нормативним стандартам та законодавчим вимогам. До того ж, під час купівлі-продажу приміщення майбутній власник отримує всебічну юридичну підтримку, належне оформлення всіх документів.

Переваги корпорації нерухомості «РІЕЛ» серед інших компаній полягають також у готовності піти на зустріч клієнтам. Вони можуть купити нерухомість в кредит чи розстрочку, залежно від особливостей обраного об’єкту. Вигідно придбати нерухомість можна у період сезонних акцій, про які обов ‘язково попередить менеджер під час підбору приміщення. Навіть коли клієнту необхідно терміново знайти підходящі кімнати для розташування офісу, ми запропонуємо вигідні варіанти без підвищення ціни за терміновість.

ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ У ЛЬВОВІ

Корпорація нерухомості «РІЕЛ» працює на ринку України і Львова зокрема вже 16 років. За цей час вона успішно здала 36 об’єктів із необхідною дозвільною документацією та прозорими фінансовими розрахунками. Це створило їй репутацію чесного і відповідального забудовника, з яким готові співпрацювати інвестори.

Компанія пропонує купити в житлових комплексах Львова комерційні приміщення будь-якого призначення площею 30–500 кв. м., а також із вигідним розташуванням та транспортною розв’язкою.  

Майбутні власники можуть скористатися такими умовами оплати:

  • мінімальний перший внесок — 35 % від вартості приміщення;
  • за першого внеску від  60 % надається додаткова знижка;
  • за першого внеску від 85 % ціна фіксується у національній валюті. В іншому разі залишок від вартості квартири прив’язується до курсу долара США.

Розтермінування:

  • видається до завершення будівництва будинку;
  • платежі, які залишаються від вартості приміщення, розбиваються на рівні частини і погашаються або помісячно, або поквартально;
  • розтермінування формується у національній валюті.

За детальною інформацією звертайтесь до найближчого відділу продажів або оформлюйте заявку на сайті для того, щоб наші менеджері зв´язалися за Вами.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.