Будуємо найкраще — у кожному проєкті втілюємо мрії наших інвесторів.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ працює з 2003 року. За 20 років на ринку нерухомості України ми зарекомендували себе надійним партнером. 

Наша місія — чесно, надійно та порядно створюємо комфортний простір для життя та бізнесу кожному.

Наша візія — cтати найвпізнаванішим, надійним та інноваційним брендом в містах присутності. 

Наш принцип — орієнтація на клієнта, на довірчі та стабільні стосунки між інвестором і забудовниками.

За період свого існування компанія виросла у лідера ринку нерухомості Львова, а з 2013 року у Києві ще раз довела свій професіоналізм та надійність.

Корпорація Нерухомості
РІЕЛ — це
2,1

млн м² вже зданих та нових проєктів 

20

років на ринку житлової нерухомості 

65

об’єктів реалізованих у Львові та Києві

Історія

Сьогодні завдяки Корпорації Нерухомості РІЕЛ понад 500 тис. квадратних метрів стали рідними стінами для українців та іноземців. Це понад 65 об’єктів нерухомості, зданих в експлуатацію. В нашому портфелі продажів знаходиться ще більш, ніж 900 тис. квадратних метрів, які чекають на своїх нових власників.

2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993

Найскладніший рік в нашій історії. Проте – ми вистояли, продовжили рух вперед, перезапустили усі будівельні майданчики в двох містах та маємо здобутки – шість об’єктів, які здані в експлуатацію! Окрім того працювали на благодійному фронті, підтримували захисників та зміцнювали оборону Києва та Львова. 2022 – однозначно рік боротьби.

Завантажити річний звіт 2022

РІЕЛ – 18 років. Шість зданих в експлуатацію об’єктів. Старт нових проєктів. Стабільно високий попит на нашу нерухомість, визнання новобудов від РІЕЛ профільними виданнями, високі ступені у ТОП-рейтингах нерухомості. Нагороди на архітектурних та конкурсах сайтів і мобільних додатків. 2021 – рік зростання і розвитку.

Завантажити річний звіт 2021

Успішно пройшли випробування карантином і локдауном — ні на день не зупиняли роботу.
Максимальна діджиталізація процесів роботи Корпорації.
Запустили унікальний маркетплейс нерухомості.
Перші в Україні продали квартиру онлайн за допомогою електронного цифрового пiдпису.
Розпочали амбітний проєкт ЖК Nordica Residence.

Завантажити річний звіт 2020

Почали будівництво 4 ЖК — «Берег Дніпра», Forward, «Містечко Підзамче» та «Шенген». Премією «Український Національний Олімп» визнані лауреатом у номінації «Лідер ринку житла міста Львова».

ЖК «Новий Форт», частина «Містечко Підзамче», посів 1 місце у номінації «Міське планування» на конкурсі Ukrainian Urban Awards.

Президент Корпорації на честь 15-річчя РІЕЛ підкорив Кіліманджаро, де тепер майорить прапор компанії. Здали в експлуатацію 5 ЖК у Львові та 2 черги ЖК «Львівський Квартал» у Києві.

Розпочали будівництво 3 нових ЖК — Ok’Land у Києві та «Ріел Сіті» і «Голоські Кручі» у Львові.

Завершили і здали в експлуатацію 4 житлових комплекси у м. Львові та наш київський ЖК ELYSEUM. Загальна площа — 49 472 м2.

Розпочали будівництво нових ЖК у Львові — «Манхеттен», «Компаньйон» та «Ярославенка». З Асоціацією Західноукраїнських Забудовників провели Форум девелоперів Західної України.

Мали честь представити Львів на інвестиційному форумі – МІРІМ 2016, який відбувся у Каннах. Здали в експлуатацію 22 612 м2 житла у м. Львові. 

Водночас розпочали спорудження ЖК «Велика Британія» та ЖК «Шерлок Хомс». У Києві почали будівництво ЖК «Львівський Квартал» по вул. Глибочицькій, 13.

Створили Студію ремонту РІЕЛ, експлуатаційну компанію РІЕЛ-Сервіс та провели у Львові архітектурний фестиваль «Просто Неба».

Стали лауреатом Всеукраїнської професійної премії «Український будівельний Олімп» у номінації «Провідний забудовник». Здали в експлуатацію 7 ЖК у Львові.

Завершили та здали в експлуатацію ІІ чергу житлового комплексу «Княжий», загальною площею 5 654 м2, та І чергу ЖК «Панорама», загальною площею 9 344 м2.

Завершили будинки по вул. Погулянка, 6 та вул. Окружній, 96. Розпочали будівництво нового об’єкту — ЖК «Моне» по вул. Замарстинівській, 233.

Цьогоріч РІЕЛ виповнюється 10 років! Ми вирішили відсвяткувати їх виходом на київський ринок нерухомості, розпочавши будівництво першого об’єкту у м. Києві — ЖК ELYSEUM.

Тим часом у Львові здали в експлуатацію І чергу ЖК «Княжий» та житловий будинок по вул. Личаківській, 104. Також розпочали будівництво ЖК «Ренуар».

Завершили та здали в експлуатацію житловий будинок, загальною площею 3 508 м2 по вул. Бучми, 22.

Розпочали будівництво ще кількох нових об’єктів – ЖК «Рафаель» по вул. Ільмова, 11, ЖБ «Марко Поло» по вул. Назарука, 1 та ЖК «Ван Гог» по вул. Кульпарківській, 99Б.

Ми перейшли на рівень будівництва житлових комплексів — відомі у Львові ЖК «Княжий», вул. Князя Святослава, 5; ЖК «Панорама», вул. Лисинецька, 19; ЖК «Енді Ворхол», вул. Торф’яна, 21; ЖК «Едгар Дега», вул. Степанівни, 8.

Також продовжуємо будівництво житлового будинку бізнес класу по вул. Бучми, 22.

Завершили та здали в експлуатацію будинок комфорт-класу, загальною площею 3 345 м2 по вул. Мучній, 23, а також будинок, загальною площею 2 279 м2 по вул. Окружній, 94А.

Розпочали будівництво нових об’єктів – по вул. Бучми, 22, вул. Личаківській, 104, вул. Погулянка, 6, та вул. Окружній, 96.

За 5 років ми побудували 7 000 м2 житла. Цьогоріч завершили та здали в експлуатацію будинок площею 6 286 м2 по вул. Погулянка, 8.

Досі ми завершували недобудови інших забудовників, а тепер збудували і ввели в експлуатацію власний об’єкт, площею 11 837 м2 по вул. Вернадського 42.

Попри економічну кризу, здали в експлуатацію ще близько 4 000 квадратних метрів нерухомості — йдеться про два будинки по вул. Чуванській, 29, і по вул. Райдужній, 17Б.

Водночас, розпочали будівництво нових об’єктів — житлових будинків по вул. Мучній, 23 і вул. Окружній, 94А.

Продовжуємо роботи у двох затишних будинках бізнес-класу по вул. Чуваській, 29 та вул. Райдужній, 17Б у м. Львові

Розпочали будівництво нових об’єктів — двох житлових будинків по вул. Погулянка, 8 та вул. Вернадського, 42. 

Завершили та здали в експлуатацію житловий будинок бізнес-класу, загальною площею 1 212 м2 по вул. Карпинця, 8.

Розпочали будівництво нового об’єкту — житлового будинку по вул. Райдужній, 17б.

Ми взяли такий темп, що кожного року завершували один з об’єктів та брались за новий. Так, завершили та здали в експлуатацію житловий будинок бізнес-класу, загальною площею 2 126 мпо вул. Чупринки, 119. 

Розпочали будівництво нового об’єкту - житлового будинку по вул. Чуванській, 29

Завершували будівництво недобудованих житлових будинків інших забудовників.

 Розпочали будівельні роботи у м. Львові по вул. Чупринки, 119, та вул. Карпинця, 8.

У Львові була заснована Корпорація Нерухомості РІЕЛ, засновником та президентом якої став львівський бізнесмен Ростислав Мельник. 

Наші перші об’єкти — невеликі житлові будови у Львові, які ми взялися завершити після інших забудовників.

Розуміємо та враховуємо всі потреби інвестора

Саме тому компанія пропонує своїм клієнтам лише найкращі об’єкти з гарантією добудови та здачі в експлуатацію.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ не лише продає квадратні метри, ми є таким самим інвестором будівництва, як наш клієнт. Саме тому КН РІЕЛ має екслюзивні права на продаж багатьох об’єктів.

Детальніше
Менеджмент
Зоряна Землинська
Зоряна Землинська
Координатор партнерської програми
Працює у Корпорації Нерухомості РІЕЛ з 2013 року. За цей час обіймала посади асистента відділу продажу та консультанта з нерухомості. Проходила численні бізнес-тренінги, тренінги з маркетингу, тренінги для продавців та з управління продажами.
Ростислав Мельник
Ростислав Мельник
Генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ
Докладніше
Засновник Благодійного фонду Ростислава Мельника, відомий меценат, фундатор реабілітаційного центру «Модричі», багато років поспіль був президентом Федерації тенісу Львівщини, член наглядової ради Українського тенісного клубу.
Олексій Кулик
Олексій Кулик
Директор з маркетингу Корпорації Нерухомості РІЕЛ
Зона відповідальності: розробка та реалізація маркетингової стратегії та позиціонування компанії на ринку; створення і розвиток брендів. Крім того, дослідження ринків, брендинг, комунікації з великими корпоративними клієнтами та Digital-маркетинг.
Алла Чіпак
Алла Чіпак
Координатор відділів продажів РІЕЛ | Львів
Працює у Корпорації Нерухомості РІЕЛ з 2016 року. У Корпорації перебувала на посадах менеджера та консультанта у київському відділі продажу. У 2018 році отримала ступінь магістра за спеціальністю «Управління банківським бізнесом». Проходила різноманітні тренінги.
Зоряна Землинська
Зоряна Землинська
Координатор партнерської програми
Працює у Корпорації Нерухомості РІЕЛ з 2013 року. За цей час обіймала посади асистента відділу продажу та консультанта з нерухомості. Проходила численні бізнес-тренінги, тренінги з маркетингу, тренінги для продавців та з управління продажами.
Ростислав Мельник
Ростислав Мельник
Генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ
Докладніше
Засновник Благодійного фонду Ростислава Мельника, відомий меценат, фундатор реабілітаційного центру «Модричі», багато років поспіль був президентом Федерації тенісу Львівщини, член наглядової ради Українського тенісного клубу.
Association logo

Компанія бере участь у багатьох благодійних проектах та, поміж іншого, є членом Асоціації Західноукраїнських забудовників.

Діяльність Корпорації Нерухомості РІЕЛ неодноразово була відзначена нагородами та подяками. Але наша головна цінність — довіра клієнтів, які повертаються до нас.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.