Компанія

Ростислав Мельник

Генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ
Ростислав Мельник

Незмінний генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ, засновник Благодійного фонду Ростислава Мельника, відомий меценат, фундатор реабілітаційного центру «Модричі», президент Федерації тенісу Львівщини, член наглядової ради Українського тенісного клубу.

Ростислав Мельник народився 1978 року на Львівщині. Вищу освіту здобував у Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». Наприкінці 1990-х, щоб забезпечити свою родину, вирушив на заробітки до Великої Британії.

У 2001 році він розпочав кар’єру в будівельній сфері, очоливши напрям інвестиційних проєктів у громадській організації «Карпати». Одним із тодішніх найбільших проєктів, реалізованих під його керівництвом, стало будівництво готелю «Rixos» у Трускавці.

2003-й рік виявився напрочуд плідним: Ростислав Мельник заснував та очолив низку компаній, що входять до структури Корпорації Нерухомості РІЕЛ. Риси характеру її очільника — відповідальність і людяність — визначили філософію компанії та забезпечили їй надійну репутацію. Корпорація завжди виконувала взяті на себе зобов’язання. В історії РІЕЛ є факти, коли компанія добудовувала споруди, які недобросовісні забудовники покинули, залишивши інвесторів ні з чим.

На ринок нерухомості столиці КН РІЕЛ вийшла в 2013 році. Сьогодні в Києві вона будує 189 000 м2, серед найближчих планів — спорудження 167 000 м2.

2014-й рік ознаменувався створенням Благодійного фонду Ростислава Мельника — для вирішення питань, пов’язаних із турботою про жителів Львівщини, а також розроблення та впровадження програм і стратегій розвитку Львівської області.

У 2015 році Ростислав Мельник зініціював заснування унікального для України реабілітаційного центру європейського зразка «Модричі» — для пацієнтів з ураженнями спинного та головного мозку. Благодійний фонд упродовж 2015–2016 рр. для РЦ «Модричі» виділив 1,7 млн грн на реабілітацію ветеранів-інвалідів АТО, за цей період реабілітацію пройшли 62 ветерани АТО.

Станом на 2019 рік Корпорація РІЕЛ реалізувала понад 40 об’єктів.

Благодійний фонд Ростислава Мельника

Ростислав — відомий меценат, його фонд провадить доброчинну діяльність у багатьох напрямках: розвиток дитячого та підліткового спорту, допомога вихованцям дитячих будинків, допомога родинам Героїв Небесної Сотні (виділення квартир), допомога учасникам АТО (спорядження, транспортні засоби, провізія), підтримка ветеранів АТО та їхніх родин (реабілітація, виділення квартир).  

Із початком АТО особлива увага Ростислава Мельника була спрямована на підтримку Батальйону поліції особливого призначення «Львів». Військовим передали 16 броньованих автомобілів, перероблених під всюдиходи. Також на замовлення батальйону передали бус марки «Тойота», переобладнаний під карету швидкої допомоги. Також Фонд допомагав пальним і провізією.

Понад 50 учасників АТО з сім’ями відновлювалися у відпочинково-оздоровчому комплексі «Вернигора» (Трускавець) за кошти Благодійного фонду Ростислава Мельника. Меценат подбав також про відпочинок дітей учасників АТО, долучившись до організації екскурсій Закарпаттям.

Розвиток тенісу в Україні

Ростислав Мельник — президент Федерації тенісу Львівщини, член наглядової ради Українського тенісного клубу, переможець та призер тенісних турнірів у парному розряді. За підтримки Благодійного фонду Ростислава Мельника на Львівщині регулярно проводять тенісні турніри для спортсменів різних вікових категорій і кваліфікацій.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.