Комерційна нерухомість у Києві

Вартість об'єкта, грн
2.24 млн грн157.55 млн грн
Площа
45 м21550 м2
Знайдено 
22 об'єкти

Комерційна нерухомість в Києві
Комерційна нерухомість — вигідна інвестиція капіталу, оскільки наразі попит на неї продовжує зростати. Особливо економічно привабливою вбачається купівля офісних та торгівельних приміщень у житловому секторі столиці. 

ПЕРЕВАГИ ПРИДБАННЯ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ У ЖИЛИХ КОМПЛЕКСАХ: невисока вартість за рахунок невеликої площі; готова клієнтура за рахунок мешканців житлового комплексу; зручне планування кімнат, які від самого початку спроектовані під комерційні потреби із можливістю перепланування; низький рівень конкуренції для будь-якого бізнесу (оскільки приміщення такого типу складають не більше 10 % від загальної кількості площі комплексу, вірогідність появи низки конкурентів мала); відмінний варіант пасивного доходу, якщо купити комерційне приміщення для здачі в оренду чи подальшого перепродажу. ДЛЯ ЯКОГО БІЗНЕСУ РЕКОМЕНДОВАНІ ПРИМІЩЕННЯ Об’єкти комерційного типу купують для ведення бізнесу чи здачі в оренду в майбутньому під бізнес-проекти. Наші менеджери допоможуть знайти нерухомість під:

салон краси; 
магазин квітів; 
аптеку; 
хімчистку; 
точку продажу гарячих путівок та інше. 
Розкажіть їм, для якого проекту плануєте придбати приміщення, на кого орієнтований ваш бізнес, в якому районі бажаєте його відкрити. Орієнтуючись на потреби майбутнього власника, особливості його бізнесу, вони дадуть слушні поради щодо розташування, площі, паркінгу та інших тонкощів, які необхідно враховувати під час покупки. 

Окремі нюанси слід враховувати у разі придбання приміщення для подальшої здачі в оренду. Знаючи особливості цієї комерційної діяльності менеджери корпорації «РІЕЛ» підберуть найкращі пропозиції у вашому випадку. У кожному разі приміщення відповідатимуть нормативним стандартам та вимогам законодавства, а покупець отримує всебічну юридичну підтримку. 

Компанія готова піти на зустріч і запропонувати прийнятні умови придбання нерухомості. Залежно від об’єкту ми можемо розглянути різні варіанти кредитування чи розстрочки. Менеджери завжди розкажуть про акції, що наразі діють на придбання комерційної нерухомості. Навіть у разі термінового підбору і придбання приміщення у короткі строки клієнт отримує виключно професійну підтримку з урахуванням його інтересів. 

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ БІЗНЕС-НЕРУХОМОСТІ У «РІЕЛ» Співпрацюючи з корпорацією нерухомості «РІЕЛ», ви отримуєте надійного та досвідченого партнера на ринку нерухомості України. За 15 років існування забудовник здав в експлуатацію 36 об’єктів у Києві та Львові. Нові будівлі мають вигідне розташування поблизу зручної транспортної розв’язки, великі фасадні вікна у двір, чималий перелік варіантів щодо площі приміщень: від 30 до 500 кв. м.

Компанія пропонує вигідні умови для придбання нежилих комерційних приміщень: 

ви можете сплатити всю суму одразу, або ж узяти розтермінування до завершення будівництва; 
мінімальний перший внесок — 30 % з подальшою оплатою відповідно до курсу долара на момент оплати; 
за першого внеску від 60 % ви отримуєте меншу ціну за квадратний метр, а також можливість виконувати подальші платежі помісячно або поквартально до здачі будинку; 
за першого внеску від 85 % залишок виплачується згідно із фіксованим на момент придбання курсом долара.
Здійснюючи продаж комерційної нерухомості в Києві, «РІЕЛ» гарантує надання необхідних документів та безпечність фінансових розрахунків. Не ризикуйте своїм капіталом, звертайтеся до надійних, авторитетних учасників українського ринку нерухомості!

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.