Квартири з панорамними вікнами у Києві

Вартість квартири, грн
1.92 млн грн19.12 млн грн
Площа
34 м2223 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
359 квартир

Великі вікна — головна прикраса елітної квартири. З них відкривається чудовий краєвид на озеро, річку, парк або центр міста. Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує квартири в Києві з панорамними вікнами у власних житлових комплексах, розташованих в кращих районах столиці.

Переваги та недоліки панорамного скління

Сучасні тенденції будівництва спрямовані на поєднання людини з природою, і панорамні вікна — один із способів позбавитися від обмеженості міської квартири. Переваги панорамних вікон:

  1. Більше природного світла. Квартири з великими вікнами не тільки виглядають сучасно, але і максимально освітлені. Завдяки панорамному склінню мешканці отримують максимальну кількість денного світла, що особливо важливо восени і взимку, коли дні короткі. Це не тільки позитивно впливає на настрій і самопочуття, але і дозволяє заощадити на додатковому освітленні кімнат штучним світлом.
  2. Візуальне збільшення простору. Доступ денного світла також впливає на зовнішній вигляд кімнат. Те, що світлі інтер’єри здаються більше, не новина, а завдяки великим вікнам навіть невелика вітальня буде виглядати світлою і просторою.
  3. Сполучуваність з будь-яким інтер’єром. Панорамні вікна не тільки добре гармонують з дизайнами типу хай-тек або мінімалізм, але і легко вписуються в класичні інтер’єри.

Крім великого переліку переваг, у великих вікон є і свої недоліки:

  1. Нагрівання кімнат. Серед переваг великих вікон їх світло-і теплопровідність, що дає деяку економію на освітленні і обігріві, але це ж має і зворотну сторону. Зокрема, влітку квартири з панорамним склінням сильно нагріваються, що може доставляти значний дискомфорт мешканцям. Але досить встановити зовнішні ролокасети або фіранки, щоб захистити себе від жаркого літнього сонця.
  2. Погана теплоізоляція. Стандартне вікно має приблизно в п’ять разів гіршу теплоізоляцію, ніж зовнішня стіна. Незважаючи на те, що панорамні вікна виготовляються з особливого скла, вони все одно пропускають тепло. Але в разі якісних склопакетів тепловтрати мінімальні. Теплоізоляція вікна визначається такими параметрами як тип склопакета, клас герметичності вікна, газове наповнення і коефіцієнт теплопередачі.
  3. Висока ціна. Квартири з панорамним склінням коштують дорожче аналогічних за площею варіантів, але зі звичайними вікнами. Проте, до цих витрат слід ставитися як до виправданих інвестицій — в красиву, світлу і затишну квартиру.

Нюанс, який варто враховувати при покупці квартири з панорамними вікнами у Києві,— догляд. Важливо розуміти, що доступ до вікон на верхніх поверхах обмежений. Тому необхідність їх миття може потребувати додаткової оплати, наприклад, на наймання професійної бригади мийників вікон. Гарна новина полягає в тому, що вікна на великій висоті не сильно забруднюються, тому не вимагають частого миття.

Безпека квартири з панорамними вікнами

Панорамне скління здається вразливим до механічних пошкоджень, але це не так. Широкоформатні вікна зазвичай складаються з декількох склопакетів, що складаються зі спеціально підібраного типу скла: загартованого або клеєного. Загартоване скло більш стійке до пошкоджень, а в разі руйнування воно розбивається на уламки з тупими краями, які не становлять загрози для оточуючих. Клеєне скло, навпаки, армовано спеціальною фольгою, яка запобігає його руйнування при розбиванні (скло прилипає до фольги), тому при його пошкодженні уламків немає зовсім.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує купити квартиру з панорамними вікнами в Києві за ціною забудовника і без посередників. Дізнайтеся більше — зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку на сайті, щоб ми вам передзвонили і допомогли підібрати підходящий варіант.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.