Квартири у Києві

Вартість квартири, грн
1.98 млн грн6.97 млн грн
Площа
32 м280 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
210 квартир

Купити 1-кімнатну квартиру в Києві

Київ – місто з динамічним ринком нерухомості, на якому вартість квадратних метрів безперервно зростає. Купити однокімнатну квартиру в столиці – чудова ідея для тих, хто хоче інвестувати у своє майбутнє та комфортно жити в одному з кращих міст України.

Чому варто купити житло в Києві

Купівля нерухомості в столиці дає великі можливості для розвитку в професійній і бізнес-сфері, багато переваг з економічного погляду. Ціни на житло в Києві постійно зростають, і не спостерігається жодних ознак того, що ситуація зміниться в найближчому майбутньому. Тому придбана сьогодні нерухомість через 10 років коштуватиме майже вдвічі дорожче. Таке зростання вартості також пропонує безліч варіантів оренди. Сьогодні вартість оренди 1-кімнатної квартири в столиці становить приблизно 10 000 гривень, залежно від класу та місця розташування. Як бачите, купівля квартири в Києві – це інвестиція зі швидкою окупністю.

Переваги купівлі 1-кімнатної квартири в Києві

Однокімнатна квартира – затишний життєвий простір, який можна організувати на власний розсуд. Плюси однокімнатної в столиці:

  • низька вартість порівняно з 2-3-кімнатними квартирами;
  • менше витрат на ремонт і комунальні послуги за рахунок невеликої житлової площі;
  • компактний простір із максимальною функціональністю.

Одна з головних переваг придбання квартири в новобудові – це свобода дій. Ви можете розпланувати житловий простір під власні вимоги та вибрати унікальний дизайн. Закінчене оздоблення приміщення дає можливість оформити інтер'єр у будь-якому стилі, чого, на жаль, складно очікувати від квартир вторинного ринку. Ви самі вирішуєте, які кольори стін, дверей або меблів будуть у вашому домі. У разі зміни життєвих планів ви зможете легко продати 1-кімнатну квартиру в новобудові в Києві.

Однокімнатні квартири в Києві від Корпорації Нерухомості РІЕЛ

На нашому сайті ви можете знайти відповідне житло, застосовуючи зручний пошуковий фільтр. У каталозі представлені 1-кімнатні квартири:

  • у сучасних житлових комплексах;
  • різного метражу та планування;
  • за вигідною ціною.

Щоб вибрати житловий комплекс, що ідеально відповідає вашим вимогам, використовуйте додаткові фільтри: матеріал стін, наявність паркінгу, близькість до метро тощо. Кожен проєкт має докладний опис, генплан, планування житлових приміщень, копії дозвільних документів та інші папери.

Купуючи житло від надійного забудовника, можете бути впевнені, що воно побудоване за сучасними стандартами, оснащене новими й ефективними комунікаціями, впорядковане та забезпечене всією необхідною інфраструктурою. Сучасні ЖК створюють за принципом «місто в місті», тому в кроковій доступності – школи, дитячі садки, магазини, аптеки, кафе, а також внутрішня парковка та двір.

Замовте консультацію з питання покупки квартири в Києві – зв'яжіться з нами за телефоном або через форму зворотного зв'язку.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.