Квартири у Києві

Вартість квартири, грн
3.28 млн грн12.95 млн грн
Площа
69 м2131 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
103 квартири

Купити 2-кімнатну квартиру в Києві

Ринок нерухомості Києва постійно зростає, двокімнатні квартири вважаються найпривабливішим житлом: вони не такі тісні, як однокімнатні, і коштують суттєво дешевше за три- або чотирикімнатні варіанти.

Двокімнатні квартири від Корпорації Нерухомості РІЕЛ

У нашому каталозі ви можете вибрати двокімнатну квартиру в новобудові:

  • за обсягом житлової площі;
  • за поверховістю;
  • за ціною.

Кожен житловий комплекс має докладний опис, щоб ви отримали максимально повне уявлення про проєкт і могли зробити зважений вибір. В описі до ЖК зазначені:

  • загальна інформація;
  • характеристика об'єкта;
  • генеральний план будівництва;
  • фотографії із загальним видом житлового комплексу та планування квартир.

Вибирайте житловий комплекс за допомогою додаткових фільтрів: клас нерухомості, близькість метро, ​​тип опалення, статус будівництва тощо. Нюанси надзвичайно важливі, коли йдеться про купівлю двокімнатної квартири в Києві, тому для кожного проєкту також наявні електронні копії дозвільних документів.

Купівля 2-кімнатної квартири в новобудові в Києві

Житло на первинному ринку – більш вигідна інвестиція, ніж вторинна нерухомість, не кажучи вже про те, що жити в новому будинку значно комфортніше та безпечніше, ніж у споруді 30-40-річної давності. Новобудови Києва – це переважно висотки від економ- до елітного класу. За дуже небагатьма винятками, житло в нових будинках зазвичай продається без оздоблення, в іншому випадку ремонт ще триває протягом кількох місяців після завершення будівництва.

Купити 2-кімнатну квартиру в новобудові Києва – вигідне вкладення в довгостроковій перспективі. І хоч ціна купівлі старого житла нижча, витрати на ремонт і обслуговування в загальному підсумку можуть переважити цю вигоду. Крім того, вартість старої нерухомості із часом знижується, тоді як ціни на двокімнатні квартири в Києві в нових будинках безперервно ростуть. І якщо ви в майбутньому захочете продати свої квадратні метри в новобудові, то зможете на цьому непогано заробити.

Одержати більш докладну інформацію щодо квартир і замовити консультацію фахівців Корпорації Нерухомості РІЕЛ з питання купівлі нерухомості можна за телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.