Квартири з балконом, лоджією у Києві

Вартість квартири, грн
2.29 млн грн19.62 млн грн
Площа
32 м2192 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
314 квартир

Наявність балкона або лоджії в квартирі — це додатковий простір, який можна використовувати для різних цілей: від сушіння білизни до розширення прилеглої кімнати. Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує купити квартиру з лоджією в Києві за ціною забудовника і без посередників.

У чому різниця між лоджією і балконом в квартирі

Лоджія і балкон — це додатковий простір квартири, винесений за межі основної площі житла, яке зазвичай використовуються для господарських цілей, але у нього є й інша важлива функція — евакуація у разі пожежі.

Що таке балкон

Балкон — конструкція за межами фасаду будівлі. По суті, це майданчик з огорожею, який розташовується не вище рівня підлоги і обов’язково зміцнюється виступаючими зі стіни балками. Існує кілька типів балконів:

  • консольні;
  • приставні;
  • прибудовані;
  • навісні.

Квартири з балконами консольного типу в Києві сьогодні можна зустріти переважно в будівлях минулого століття, де підтримка балконної плити здійснюється спеціальними консолями, закріпленими в несучих стінах будівлі. Більш сучасний і досконалий тип — це бічні балкони, у яких є спеціальні бічні опори. У прибудованих балконах використовуються два види кріплень, це основна консоль і передні стійки. Навісні балкони кріпляться спеціальними металевими конструкціями, на яких підвішена основна плита.

Що таке лоджія

Лоджія — відкрита частина будівлі, що знаходиться безпосередньо в його конструкції і не виходить за межі фасаду. Розрізняють декілька типів лоджій, один з найпоширеніших — еркерний. Усередині еркер — частина житлового приміщення, що виступає за площину фасаду. Основне завдання еркерний лоджії — створити в приміщенні додатковий простір. Еркери в основному являють собою прості і симетричні геометричні форми, такі як півколо, трапеція і трикутник. Еркери обов’язково повинні містити як опорні, так і огороджувальні конструкції, в їх стінах можуть бути вікна, одне або кілька, або суцільне скління. Завдяки гарному освітленню тут можна організувати робоче місце, дитячий міні-майданчик або зону відпочинку із зручними м’якими меблями і чайним столиком. Також в еркері можна облаштувати невеликий зимовий сад декоративними або корисними рослинами.

У чому різниця між лоджією і балконом

Крім різниці конструкцій балкон і лоджія розрізняються у функціональному плані. Квартира з великим балконом в Києві має меншу несучу здатність, так як плита, що є його основною частиною, закріплюється тільки на стороні, що прилягає до входу. Лоджія же спирається на несучі стіни, тому має велику несучу здатність, а її глибина зазвичай визначається необхідністю додаткового простору і природного денного світла в кімнаті, до якої вона примикає. Лоджія також пропонує більше можливостей в плануванні, обробці, реконструкції та утеплення. У ній можна спокійно ставити меблі, встановлювати перегородки і важкі склопакети без ризику обвалення.

Балкон і лоджія також мають відмінності за розмірами. Балкон завжди набагато менший за лоджію, так як велика площа може бути небезпечна не тільки для самої конструкції, але і для будинку. Тому самовільне розширення балконів незаконне і карається штрафом до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Розрахунок розмірів лоджії залежить від багатьох факторів, в тому числі від архітектурних особливостей розглянутого споруди. В даному випадку, якщо ми говоримо про типове будівництво, то розмір балкона становить 327,5 см в довжину і 80 см в глибину, а довжина типової лоджії — 290 см.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ займається продажем квартир з лоджіями та балконами в Києві, розташованих в житлових комплексах економ- і бізнес-класу в кращих районах столиці. Дізнайтеся більше — зв’яжіться з нашими фахівцями через форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаними телефонами.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.