Квартири з гардеробною кімнатою у Києві

Вартість квартири, грн
2.77 млн грн19.62 млн грн
Площа
46 м2223 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
114 квартир

Кожна жінка мріє мати просторий, добре спланований гардероб, в якому вона сховає всю свою нескінченну колекцію одягу, взуття та сумки. І хоча у великому будинку таку мрію легко здійснити, в маленькій квартирі вона може здатися недосяжною. Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує квартири в Києві з вбиральні в сучасних житлових комплексах, розташованих в кращих районах столиці.

Види гардеробних

Розрізняють два види гардеробних кімнат:

  1. Закритий. Такий гардероб завжди відокремлений від решти кімнати дверима або перегородкою. Закритий гардероб — сам по собі маленький світ. Він створює невелику зону, в якій можна спокійно переодягнутися або приміряти новий одяг. Домашні запахи, наприклад, після приготуванням їжі, не потраплять на одяг через закриті двері, як і шерсть від домашніх тварин або пилок кімнатних квітів. Якщо в гардеробній є вікно, її можна провітрювати вдень, щоб позбутись від неприємних запахів, а ароматичні пакетики з лавандою або іншими травами допоможуть поширити приємні аромати в гардеробі.
  2. Відкритий. Така гардеробна не відділена від решти кімнати і являє собою нішу в стіні, де розвішуються і складаються всі потрібні речі. Це зручно тим, що речі завжди під рукою, але в такому випадку особливо важливо підтримувати порядок в гардеробній, щоб вона не була схожа на звалище і не псувала своїм видом інтер’єр.

Найчастіше гардеробна має квадратну форму, яка дозволяє розмістити в ніші глибокі шафи-купе і забезпечити вільний прохід між ними, раціонально використовувати кути. Висота ніші 30–50 см дозволяє встановити тільки глибокі полиці, тоді як повноцінна гардеробна кімната висотою 170 см і більше дозволить встановити вішалки навіть для верхнього одягу, наприклад, пальто або плащ, розмістити шафи для одягу і полиці для взуття. 

Де зазвичай розташовується гардероб в квартирі

Найчастіше гардероб розташовується в просторі між спальнею і ванною, наприклад, в коридорі, щоб бути зручним для доступу всім членам сім’ї. Інші варіанти розташування гардероба:

  • на лоджії — це дозволяє заощадити місце в кімнатах і прибрати речі в затишне місце;
  • в передпокої — поширений варіант розміщення гардероба при вході в квартиру, де зручніше за все зберігати верхній одяг;
  • у ванній кімнаті — цей варіант використовується, тільки якщо ванна кімната має достатню площу і дозволяє комфортно використовувати гардероб глибиною мінімум 80 см.

Ніяка шафа не замінить повноцінний гардероб. Для шафи потрібно не тільки місце, де він буде стояти, але і досить вільного простору перед ним, щоб можна було зручно діставати і приміряти речі. Вбиральня — це спеціально виділений простір в квартирі, який можна облаштувати вішалками і коробками для зберігання будь-якого одягу і взуття.

У житлових комплексах Корпорації Нерухомості РІЕЛ квартири в Києві з вбиральнями доступні в різних варіантах планування, з різною площею і розташуванням, тому ви обов’язково знайдете варіант, який влаштує вас. Дізнайтеся більше — зв’яжіться з нашими фахівцями через форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаними телефонами.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.