Квартири з краєвидом на парк у Києві

Вартість квартири, грн
3.68 млн грн5.44 млн грн
Площа
69 м299 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
28 квартир

Стрімка забудова столиці залишає все менше зелених зон, тому придбати житло з краєвидом на парк — справжня вдача. Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує квартири з краєвидом на парк в Києві в престижних районах столиці.

Чому житло в зеленій зоні коштує дорожче

Парки в міському середовищі вирішують відразу кілька важливих завдань:

  • забезпечують збалансований клімат;
  • знижують рівень шуму;
  • використовуються в якості живої огорожі на зовнішніх кордонах аеродромів та залізничних шляхів.

Різниця в ціні між квартирою з краєвидом на парк і аналогічним за площею житлом, розташованим поза зеленої зони, становить від 10 до 20 %, залежно від остаточної ціни нерухомості. Аналогічна тенденція існує і на вторинному ринку. На усталених ринках нерухомість, розташована поруч з парком, коштує дорожче, ніж та, що знаходиться далеко від нього. На думку галузевих експертів, в період буму різниця в ціні між двома типами нерухомості становила майже 30 %. Але обов’язково враховується місце розташування житлового комплексу, його віддаленість від важливих транспортних розв’язок, ключових об’єктів міської інфраструктури та інші нюанси.

Переваги життя в квартирі з краєвидом на парк

Сусідство з зеленою зоною — безумовний плюс для міського жителя, затиснутого між бетонними висотками і асфальтом. Свіже повітря, прогулянки під тінню дерев, пікніки або активні тренування на природі. Ось чотири переваги квартири з краєвидом на парк в Києві:

  1. Тихий куточок всередині мегаполісу. Міські жителі все частіше вважають за краще жити не в центрі, а тихому передмісті. Таке бажання змінити шум міста на спокій і умиротворення соціологи називають зворотною міграцією. Але це не зовсім так. Більшість не ризикує переїжджати в приватний сектор або в дачні селища, адже у такого рішення є істотний мінус — віддаленість від роботи, дитячого садка або школи, часто немає поруч лікарні або відділення банку. Житло поруч із зеленою зоною багато в чому вирішує цю проблему, дозволяючи поєднати спокій передмістя і розвинену інфраструктуру мегаполіса.
  2. Чисте повітря. Наявність поруч з будинком парку — гарантія того, що вам не доведеться дихати парами бензину, аміаку, сірководню або іншими шкідливими речовинами. Дерева вбирають токсини і виробляють кисень, саме тому жителі передмістя загалом відчувають себе краще і менше мають проблем зі здоров’ям, ніж люди в місті.
  3. Дозвілля та спорт. Сучасний парк — це не просто ділянка з деревами, а повноцінний суспільний простір, наповнений лавками, альтанками з мангалами, спортивними та дитячими майданчиками. Навіть наявність в парку банальних доріжок відкриває величезні можливості для занять спортом: ходьба, біг, їзда на велосипеді. Наявність в парку ставка — відмінна можливість вийти з сім’єю відпочити на березі або просто поплавати у прохолодній чистій воді.
  4. Вигода інвестиції. Вартість житла поруч з зеленими зонами традиційно вище ціни нерухомості, розташованої поруч із залізничними вузлами, промисловими об’єктами або просто в спальних районах, заставлених одноманітними панельками.

Неважливо, чи ви шукаєте ви ідеальне місце для життя або відповідну нерухомість для інвестування — купити квартиру з краєвидом на парк в Києві буде вдалим рішенням.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.