Квартири у Львові

Вартість квартири, грн
1.65 млн грн5.87 млн грн
Площа
46 м2111 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
146 квартир

Купити 2-кімнатну квартиру у Львові

Наважуючись на купівлю власного житла, основне запитання, на яке треба відповісти: придбати однокімнатну чи двокімнатну квартиру? З огляду на те, що різниця в ціні між ними не дуже велика, а комфорт для життя та інвестиційна привабливість суттєво вищі, купити двокімнатну квартиру у Львові – вигідне рішення в довгостроковій перспективі.

Двокімнатні квартири від Корпорації Нерухомості РІЕЛ

Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує двокімнатні квартири в різних районах Львова. Для зручного пошуку відповідного варіанта ви можете застосувати пошуковий фільтр, зазначивши:

  • тип нерухомості – квартира чи комерційна нерухомість;
  • статус будівництва об'єкта – будується, частково або повністю введений в експлуатацію;
  • район – шість районів Львова, включно з історичним центром міста.

Для більш точного пошуку є додаткові фільтри, за допомогою яких ви можете підібрати квартиру за класом, матеріалом стін, наявністю паркінгу та іншими критеріями. Вам не доведеться витрачати час, переглядаючи сотні варіантів, які не відповідають вимогам, у пошуках ідеального житла для себе. Кожен житловий комплекс має докладний опис, включно із загальними характеристиками, генпланом будівництва, плануванням житлових приміщень, а також галереєю візуалізацій високої якості, що демонструють загальний вигляд будинку та інтер'єри квартир.

На нашому сайті представлені 2-кімнатні квартири в новобудовах:

  • зведених за сучасними технологіями будівництва;
  • побудованих або тих, що ще будуються, з усіма необхідними дозвільними документами;
  • розташованих у місцях із розвиненими транспортною та соціальною інфраструктурами.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує своїм клієнтам житло в кращих районах Львова.

Як купити недорого двокімнатну квартиру у Львові

Щоб придбати житло, недороге та комфортне, варто керуватися кількома критеріями відбору.

Розташування

У кожному місті є райони, що вважаються «хорошими» та «поганими». Така сформована громадська думка впливає на вартість житла, і квартири в «хороших» районах коштують дорожче, ніж у «поганих». Але ми пропонуємо дивитися на локацію більш практично. Наприклад, наскільки близько житло до місця роботи, чи є поблизу лікарня, школа, університет та інші важливі соціальні об'єкти.

Комунікації

Підшукуючи квартиру, обов'язково варто звернути увагу на комунікації: як громадські (автобусні та трамвайні зупинки), так і на дорожню інфраструктуру. Бажано також ознайомитися з планами розвитку транспортної інфраструктури на сайті адміністрації міста: можливо, невдовзі поруч із будинком прокладатимуть нову дорогу або залізничну гілку.

Від забудовника чи на вторинному ринку

Якщо ви не поспішаєте з переїздом, то краще оформити документи за кілька місяців до завершення будівництва та отримати бажану квартиру за ціною, що нижча за ринкову, аніж переплачувати за стару нерухомість. Під час купівлі житла на вторинному ринку є багато нюансів, на які варто звернути увагу: рік і технологія будівництва, технічний стан. Дуже часто купівля квартири від власника обходиться дешевше, ніж придбання нового житла, але з часом витрати на ремонт й обслуговування перевищують цю вигоду, а ринкова ціна такої нерухомості стрімко падає.

Виберіть свою ідеальну двокімнатну квартиру в кращих новобудовах Львова у нас на сайті, і наші фахівці нададуть вам докладну професіональну консультацію з питання укладення угоди купівлі-продажу.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.