Квартири з гардеробною у Львові

Вартість квартири, грн
1.96 млн грн7.68 млн грн
Площа
31 м2140 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
115 квартир

Гардеробна кімната — це давно вже не розкіш, а необхідність, яка виникає в умовах обмеженого простору панельних багатоповерхівок і старих будинків при зростаючій кількості комплектів одягу, які ми носимо на роботу, на навчання, для занять спортом, в повсякденному житті. Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує квартири з гардеробною у Львові в сучасних житлових комплексах, розташованих в кращих районах міста.

Відкрита або закрита гардеробна?

Деякі вважають, що гардероб не потрібен і займає лише цінний простір в квартирі. Але якщо ви прагнете до гармонії і порядку, і при цьому у вас багато різного одягу, взуття та інших речей, ви неодмінно оціните додатковий простір, де ви можете зручно розмістити свої речі.

Гардеробні кімнати бувають двох видів:

  1. Закритий. Гардероб закритого типу відділений від кімнати дверима або перегородкою, тому, як правило, має площу в кілька квадратних метрів, що дозволяє спокійно переодягнутися або приміряти новий одяг.
  2. Відкритий. Відкритий гардероб не відокремлений від решти кімнати і являє собою нішу в стіні, обладнану тримачами , полицями і вішалками для зберігання речей.

Гардеробна у вигляді ніші часто виконує функції комори. У неї можна поставити шафу з численними полицями і ящиками для одягу, а також встановити книжкові полиці, виставити картину або скульптуру. Є кілька способів облаштування гардеробної в базових приміщеннях: спальній кімнаті, ванній або холі.

Де розташовується гардеробна кімната в квартирі

Гардеробна може розташовуватися в різних кімнатах залежно від уподобань мешканців.

Спальна кімната

Гардеробна в спальні, як правило, простора що дозволяє розмістити в ній численні полиці, ящики, повісити вішалки і тримачі, які допоможуть організувати одяг, взуття та інші аксесуари. Щоб відокремити гардероб від кімнати, можна встановити розсувні двері, а можна просто приховати гардероб за фіранкою. Це дуже просте рішення, оскільки не вимагає установки дверей, а тому, економить час і гроші.

Хол

Передпокій — відмінний варіант для невеликого гардероба, тим більше що в деяких квартирах це дійсно велика площа, що дає великі можливості для облаштування. Тут теж можна зупинити свій вибір на класичному вирішенні гардероба, бажано з розсувними дверцятами. У гардеробі обов’язково повинні бути полиці, ящики і штанга для вішалок.

Ванна кімната

Ванна кімната — варіант, який не часто використовується навіть для невеликих гардеробних. Найчастіше гардеробна оформляється в кімнаті, що примикає до ванної, а обидві кімнати з’єднуються відкритим проходом. При облаштуванні гардеробної у ванній варто пам’ятати про правильну вентиляції приміщення, щоб уникнути попадання вологи, що може пошкодити одяг та інші речі.

В каталозі Корпорації Нерухомості РІЕЛ представлені квартири з гардеробною кімнатою у Львові різної площі та розташування. Виберіть свій варіант — зв’яжіться з нашими фахівцями через форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаними телефонами.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.