Квартири з лоджією і балконом у Львові

Вартість квартири, грн
1.93 млн грн7.58 млн грн
Площа
31 м2140 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
175 квартир

Квартири в сучасних новобудовах обов’язково мають балкон або лоджію — простір, яке мешканці можуть облаштувати на свій розсуд: поставити сушку для білизни, винести зайві речі або поставити крісло і столик, щоб пити каву, насолоджуючись прекрасним видом на місто. Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує купити квартиру з лоджією у Львові за ціною забудовника і без посередників.

Що таке балкон

Балкон — нависаючий архітектурний елемент будівлі, що має відкриту форму. Він являє собою корисний простір, який може використовуватися в побутових цілях, а також має конкретне призначення — служить місцем евакуації під час пожежі.

Балкон розташовується на плиті, яка підтримується опорами, такими як консолі або атланти. Навколо балконної плити розміщується суцільна або ажурна балюстрада. Балкони, які використовуються в сучасному житловому будівництві, зазвичай являють собою консольну залізобетонну плиту шириною до 1,5 метра (можлива велика ширина при використанні відповідних будівельних рішень), яка спирається на сталеві або залізобетонні балки, виступаючі зі стіни. Плита має огорожу висотою 90–100 см, але висота може бути різною, що важливо враховувати під час покупки квартири з балконом у Львові.

Що таке лоджія

Лоджія — закрите з трьох боків приміщення у зовнішній площині будівлі, відокремлене від внутрішньої частини дверима і вікнами. Вона може бути відкритою або закритою, тобто заскленою, відокремленою від прилеглої кімнати або з’єднаною з нею за рахунок усунення перегородки.

Відмінності балкона і лоджії

Балкон і лоджію часто плутають, але, незважаючи на всю зовнішню схожість, між двома цими просторами є істотні відмінності. Наприклад, відмінності лоджії від балкона:

  • розташування по відношенню до фасаду будівлі (лоджія — майданчик, що заходить глибше в лінію фасаду будівлі);
  • можливість постійного використання (наприклад, у вигляді оранжереї або місця для зберігання речей);
  • можливість включення в корисну площу квартири.

Балкон, як і лоджія, є відкритою прибудовою квартири. Відмінність, однак, в тому, що балкон — це зовнішня, нависаюча частина будівлі, а лоджія — частина приміщення, що не виступає за зовнішню площу будівлі. Найчастіше балкони залишаються відкритими, але, як і лоджії, можуть бути заскленими.

Плюси і мінуси обох рішень

І балкон, і лоджія покликані розширити корисний простір квартири і дозволити мешканцям стати трохи ближче до природи, не виходячи з дому. Вони прекрасно підходять для того, щоб випити чашечку кави, неспішно поснідати або почитати книгу. Це також відмінне поле для любителів рослин і садівників, які обмежені простором квартири. Балкон через свою нависаючу форму пропускає більше світла, тоді як у випадку з лоджією вікна відведені назад по відношенню до фасаду будівлі, що означає менше світла, але, з іншого боку, краще захищає те, що знаходиться на самій лоджії. Саме тому при виборі квартири з балконом або з лоджією велике значення має розташування житла по відношенню до сторін світу. Якщо вікна виходять на південь, не варто турбуватися про нестачу світла — невелика тінь, яку дає лоджія, сприятиме комфортній температурі в квартирі. З іншого боку, балкон, що виходить на південь, стане ідеальним місцем для ранкової кави, але проводити там час в спекотні дні може бути складно.

На етапі покупки квартири часто виникає питання: чи входить балкон або лоджія в загальну площу приміщення. В обох випадках для покупця це практично безкоштовне додавання до квартири, тому що вони відносяться до так званої «загальної частини будинку». Це величезна перевага як маленьких, так і великих квартир.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ багато років займається продажем квартир з лоджіями у Львові і пропонує вам вибрати свій ідеальний варіант в каталозі на сайті. Зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку на зворотний дзвінок в спеціальній формі на сайті, щоб дізнатися, на яких умовах ви можете купити квартиру з балконом у Львові.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.