Квартири в готових новобудовах у Львові

Вартість квартири, грн
1.66 млн грн10.04 млн грн
Площа
28 м2165 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
85 квартир

Придбання готової квартири в сучасній новобудові — чудовий вибір для тих, хто не хоче витрачати час на ремонт і поспішає швидше в’їхати в нове житло. Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує готові квартири в новобудовах Львова за ціною забудовника.

Переваги готової квартири

Готова квартира — це квартира, в якій можна жити відразу після покупки і отримання ключів. Вона підключена до всіх необхідних комунікацій, встановлені вікна і двері, встановлена сантехніка, поклеєні шпалери або пофарбовані стіни. Але покупцям квартири в новобудові слід знати, що термін «оздоблення під ключ» не завжди означає одне і те ж. Девелопери, прагнучи залучити якомога більше клієнтів, зазвичай диференціюють свою пропозицію з погляду стандарту оздоблення. Є кілька варіантів оздоблення  «під ключ»:

 • економ;
 • стандартна;
 • преміальна.

У разі економ-оздоблення зазвичай використовуються недорогі оздоблювальні матеріали та дешева сантехніка, але покупець все одно отримує суттєву економію часу і впевненість в тому, що всі оздоблювальні роботи виконані якісно. Для преміального оздоблення використовуються дорогі матеріали і встановлюється елітна сантехніка, що природно відбивається на кінцевій вартості квартири. Часто покупці ще на етапі внутрішніх робіт можуть узгодити з девелопером деталі оздоблення, включаючи використовувані матеріали і дизайнерські рішення, але в цьому випадку буде потрібна додаткова плата.

Ціна готової квартири

Вартість обробки квартири «під ключ» зазвичай включена в загальну вартість квартири. Але якщо розглядати її окремо, то вона залежить від двох чинників:

 • обсяг робіт;
 • якість оздоблювальних матеріалів.

Можна припустити, що ціна оздоблення «під ключ» знаходиться в межах 150–250 доларів США за квадратний метр. Звичайно, витрати можуть бути вищі, особливо якщо в послугу входять меблі, побутова техніка або оздоблювальні матеріали преміум-класу. Виходячи з цього можна порахувати, на скільки готова квартира буде дорожче житла з чорновим оздобленням, що вимагає капітального ремонту до заселення.

Переваги покупки готової квартири

Основні переваги покупки готової квартири в новобудові у Львові:

 1. Економія часу. Забудовник починає виконання оздоблювальних робіт задовго до передачі ключів господарям житла, тому на практиці, коли сусіди тільки починають робити ремонт, власники готової квартири вже перевезли всі речі і можуть спокійно жити.
 2. Ніяких організаційних проблем. Наважуючись на покупку квартири «під ключ», можна забути про всі неприємності, пов’язаних з ремонтом. По-перше, вам не потрібно самостійно організовувати ремонт: наймати ремонтну бригаду, контролювати роботу, займатися питанням утилізації сміття.
 3. Економія ціни. Хоча вартість готової квартири вище, ніж житла з чорновою обробкою, кінцева вигода досягається за рахунок того, що девелопер закуповує будівельні матеріали оптом за нижчою ціною, краще контролює виконання робіт і оптимізує витрачання ресурсів, знижуючи кінцеву ціну обробки за квадратний метр.
 4. Психологічний комфорт. Готова квартира — це в першу чергу відсутність стресу. Вибираючи цей варіант, покупець знає точну вартість і терміни здачі житла в експлуатацію, тоді як у разі самостійного ремонту завжди є деяка невизначеність і ризик того, що переїзд затягнеться.
 5. Готовий інтер’єр. Житло «під ключ» ідеально підійде для тих, хто не прагнути до оригінальності інтер’єру, а хоче отримати квартиру з акуратним, красивим, а головне, якісним ремонтом.
 6. Простота планування. Вибираючи готовий варіант, наданий девелопером, простіше розрахувати вартість квадратних метрів і підсумкову суму витрат, що важливо як для планування бюджету, так і для оформлення іпотечного кредиту.

Звісно, квартири в готових будинках у Львові мають і недоліки. Один з головних — обмежена можливість впливати на планування і дизайн квартири. Інший мінус — необхідність доплачувати за додаткові послуги і дизайнерські рішення, що не входять до початкового плану робіт.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує готові квартири від забудовника у Львові з різним плануванням, що дає можливість вибрати варіант, який влаштує саме вас. Замовте професійну консультацію по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.