Квартири з двома санвузлами у Львові

Вартість квартири, грн
2.10 млн грн5.64 млн грн
Площа
42 м2140 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
155 квартир

Два санвузла в квартирі — не завжди розкіш, а частіше необхідність, особливо коли мова йде про великі сім'ї і людей, які вкрай педантично ставляться до своєї гігієни. Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує квартири з 2 санвузлами у Львові у власних сучасних житлових комплексах в кращих районах міста.

Зручність двох санвузлів в квартирі

Житло з двома санвузлами, природно, коштує трохи дорожче аналогів з однією ванною кімнатою, але українці все частіше вважають за краще купувати квартири з двома санвузлами, і на це є кілька причин.

Причина 1: зручність

Для великих сімей, де, крім двох батьків, є ще кілька дітей, а також, можливо, бабуся і дідусь, одна ванна кімната в квартирі може стати місцем постійного стовпотворіння. Середній час прийому душу — 10 хвилин, а перебування у ванній — 30 хвилин, немає сенсу навіть говорити, скільки часу може зайняти жіночий збір в ресторан або на свято. Два санвузли дозволяють всім членам сім’ї виконати необхідні гігієнічні процедури без поспіху і настирливих стукотів в двері від інших членів сім’ї, які чекають своєї черги потрапити у ванну.

Причина 2: більше місця

Незважаючи на те, що сучасні квартири в новобудовах мають продумане планування, що враховує необхідність зберігання та компактного зберігання різних речей, це зазвичай рідко відноситься до гігієнічних аксесуарів. Фен, плойку для волосся, депілятор, крем і шампуні, мочалки і рушники — все це і ще безліч інших особистих речей не складеш в комору або на балкон. Вони неодмінно повинні зберігатися у ванній кімнаті, щоб бути під рукою в потрібний момент. Але, якщо мешканців занадто багато, то відвідування санвузла може перетворитися в похід на склад, де горою звалені купи речей. Якщо ванних кімнати дві, то їх можна розділити на чоловічу і жіночу, дитячу і дорослу. Це дозволить кожному зі зручністю користуватися ванною кімнатою, не захаращуючи її непотрібними речами.

Причина 3: запасний варіант

Зламаний туалет або кран, що злетів у ванній — справжня проблема, здатна на деякий час буквально зупинити життя в квартирі і порушити будь-які плани. У подібних ситуаціях два санвузли нібито страхують один одного, і якщо один вийшов з ладу, то завжди можна скористатися іншим, не втрачаючи час на очікування.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує купити квартиру з 2 санвузлами у Львові за ціною від забудовника. Замовте консультацію з питання придбання житла по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.