Сучасна квартира з видом у Львові

Вартість квартири, грн
2.34 млн грн4.77 млн грн
Площа
38 м296 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
33 квартири

Вид з вікна на річку, парк або чудовий міський пейзаж — справжній подарунок для власника квартири, який разом з бажаними квадратними метрами отримує «живий екран», який цілий рік тішить око і дарує приємні емоції. Корпорація Нерухомості РІЕЛ займається продажем квартир з панорамним видом на Львів у власних житлових комплексах в престижних районах міста.

Що таке видова квартира

Квартира з мальовничим видом з вікна, — це видова квартира, яка вважається найбільш бажаною для приватних покупців нерухомості та інвесторів. Вікна, що виходять на парк, історичні та культурні пам’ятки, центр міста або просто красивий природний ландшафт, легко додають до ціни від 5 до 20 %. Купуючи таке житло, власник отримує не тільки чарівний вид із вікна, а й актив з високою ліквідністю і ціною, яка завжди буде вище, ніж у аналогічних квартир, вікна яких виходять у двір або на стіни сусідніх будинків.

Чому варто купити видову квартиру у Львові

Прекрасний краєвид із вітальні, спальні і навіть кухні дає багато переваг. Крім естетичної цінності, він робить квартиру більш комфортною і затишною для вас, вашої родини і ваших гостей. Згідно з деякими дослідженнями, краєвид на природу навіть допомагає зменшити гнів, страх і стрес, що особливо важливо для людей, які живуть в центрі міста. Ось кілька причин, чому варто придбати видову квартиру:

  1. Комфорт. Видова квартира — це житло з індивідуальним плануванням, яка дозволяє власнику облаштувати простір на власний смак, зробивши основний акцент на тому, що чудовий вид з вікна є продовженням інтер’єру і його органічним доповненням.
  2. Безпека. Видові квартири, як правило, розташовуються вище 2–3 поверху, це означає, що вони не доступні зловмисникам для проникнення через вікно і пропонують велику конфіденційність завдяки досить високої висоти розташування. При цьому варто розуміти, що територія сучасного житлового комплексу знаходиться під охороною і підключена до системи відеоспостереження, а всі вікна виготовлені з удароміцного багатошарового скла, що витримує механічні навантаження будь-якого типу.
  3. Вигідне інвестування. Нерухомість з мальовничим  видом з вікна цінується вище, ніж та, чиї вікна виходять на непривабливі двори або промислові зони. Такі квартири купуються в першу чергу, що закономірно піднімає ціни на них. Звичайно, доведеться заплатити більше під час покупки, але потім ціна таких квадратних метрів буде рости дуже швидко, і їх можна буде продати без всяких проблем завдяки високому попиту. 

Оберіть свою ідеальну квартиру в каталозі Корпорації Нерухомості РІЕЛ — скористайтеся пошуковими фільтрами або замовте професійну консультацію з питання продажу видових квартир у Львові по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.