Варіанти допомоги за знищене майно

Програма "єВідновлення" надає допомогу у двох ключових форматах: 

  • Пряме відшкодування коштів на ремонт. Отримувачам відшкодовуються фінансові кошти для проведення дрібних ремонтів пошкоджених будинків або квартир. Ліміт відшкодування становить до 200 тисяч гривень. 
  • Житловий сертифікат як компенсація за повністю зруйноване житло. У випадку повного руйнування житла отримувач може отримати компенсацію у вигляді житлового сертифіката. Цей сертифікат може бути використаний для будівництва нового житла або придбання готового на первинному чи вторинному ринку. 

Уряд планує розпочати ще один етап, який включатиме надання коштів для будівництва нового будинку на власній земельній ділянці. Цей проєкт ще в стадії розробки.

Ці варіанти допомоги спрямовані на надання ефективної підтримки громадянам, чиє майно пошкоджено внаслідок воєнних дій, і можуть відповідати різним потребам та ситуаціям.

Що таке житловий сертифікат?

Житловий сертифікат – це офіційний документ, який засвідчує гарантії держави стосовно надання фінансової підтримки для придбання житла на зазначених у документі умовах. Детальніше про умови та процедуру отримання можна дізнатися на офіційному сайті "єВідновлення".

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.