До списку новин

ЖК «Шенген»: тривають монолітні роботи та кладка стін

11 лютого 2021

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що будівництво ЖК «Шенген» активно триває, роботи виконуються в усіх будинках комплексу. Про це повідомив керівник будівництва Євген Грабовецький.

В секції 3.1. залита плита перекриття сьомого поверху. В секції  3.2. завершено мурування стін восьмого поверху. Водночас, в секції 3.3. завершено мурування коминів, парапетів та виходу на дах.

В секції 4.1. триває мурування стін сьомого поверху. Також, за словами працівників РІЕЛ, в секції 4.2. залита плита перекриття шостого поверху.

В секції 5.1. майстри виконують зведення стін четвертого поверху.

В секції 6.1. триває мурування стін другого поверху. Додатково повідомляється, що в секції 8.1 залита плита перекриття п’ятого поверху. За словами керівника проєкту, в секції 10.1. триває мурування стін першого поверху.

Водночас, в секції 11.1. виконується зведення стін першого поверху, а в секції 11.2. завершили мурування стін цокольного поверху.

Детальніше про хід будівництва та умови продажу квартир у ЖК «Шенген» ви можете дізнатись за адресою: вул. Володимира Великого, 10, вул. Рудненська, 8, вул. Левандівська, 12 або вул. Б. Хмельницького, 116.

Шенген
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.