До всіх новин

ЖК «Містечко Підзамче»: у першій черзі комплексу «Новий Форт» завершується монтаж обладнання дахової котельні

25 вересня 2023

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» триває. В першій черзі комплексу «Новий Форт» завершується монтаж обладнання дахової котельні. В секціях А-1, А-2, А-3 оздоблення стін в МЗК на фінальному етапі, паралельно майстри встановили ліфти. Наразі також виконується монтаж декоративних стель перших поверхів й монтаж систем підпору повітря і вентиляції в МЗК.

В другій черзі в секціях Б-1, Б-2 виконується оздоблення стін в МЗК, триває монтаж ліфтів й декоративних стель перших поверхів.

В третій черзі в секціях В-2 і В-3 триває утеплення фасаду, виконується монтаж водовідвідних труб дощової каналізації. Розпочинаються фасадні роботи в секції В-1.

В четвертій черзі в секції Г-1 триває монтаж віконних конструкцій, в секції Г-2 завершено гідроізоляцію стін цокольного поверху й виконання зворотної засипки стін цоколю, в секції Г-3 завершується утеплення та оздоблення фасаду, виконано монтаж водовідних труб дощової каналізації.

Вибрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Містечко Підзамче» ви можете у нашому відділі продажу. Адреса доступна за посиланням.

Підзамче. Новий Форт
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.