До всіх новин

ЖК «Містечко Підзамче»: у третій черзі комплексу «Новий Форт» активно виконуються фасадні роботи

31 серпня 2023

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» триває. В третій черзі комплексу «Новий Форт» активно виконуються фасадні роботи.

В другій черзі в секціях Б-1 і Б-2 виконується встановлення ліфтів, монтаж лічильників обліку водопостачання завершено, в секціях А-1, А-2, А-3 триває оздоблення стін в МЗК.

В четвертій черзі в секції Г-1 продовжуються роботи з встановлення віконних конструкцій, в секції Г-2 завершено облаштування стін підвалу, влаштовується гідроізоляція стін цокольного поверху, в секції Г-3 облаштування металевого покриття даху практично готово, тривають фасадні роботи.

В першій черзі в секції А-1 завершили монтаж обладнання дахової котельні, виконується оздоблення стін в місцях загального користування, триває монтаж ліфтів. Лічильники обліку водопостачання встановлені.

Вибрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Містечко Підзамче» ви можете у нашому відділі продажу. Адреса доступна за посиланням.

Підзамче. Новий Форт
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.