До списку новин

ЖК «Містечко Підзамче»: у другій черзі комплексу «Новий Форт» у секціях Б-1, Б-2 виконується монтаж приладів обліку

24 квітня 2023

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» активно триває. В другій черзі комплексу «Новий Форт» у секціях Б-1, Б-2 виконується монтаж приладів обліку та укладання плитки в місцях загального користування. Завершується влаштування благоустрою прибудинкової території. Про це повідомив керівник проєкту будівництва.

Паралельно в першій черзі в секції А-1 завершується монтаж обладнання дахової котельні, в секціях А-1, А-2, А-3 практично закінчили укладання плитки в місцях загального користування, виконується монтаж лічильників.

У третій черзі завершується підготовка до утеплення фасаду секції В-1, в секціях В-1, В-2, В-3, В-4 завершено облаштування зовнішніх мереж каналізації та водопостачання.

В четвертій черзі в секції Г-1 завершено влаштування покрівлі даху, триває монтаж віконних конструкцій. В секції Г-2 закінчили облаштування шпунтового огородження та розпочали розробку котловану. В секції Г-3 триває облаштування металевого покриття даху та завершується підготовка до виконання утеплення фасаду.

Вибрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Містечко Підзамче» ви можете у нашому відділі продажу. Адреса доступна за посиланням.

Підзамче. Новий Форт
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.