До всіх новин

У третій черзі тривають роботи з оздоблення місць загального користування та сходових маршів

10 липня 2024

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що будівельники продовжують зведення житлового комплексу Ok’Land. Наразі в третій черзі тривають роботи з оздоблення місць загального користування та сходових маршів, виконано на 60%, монтаж квартирних дверей зроблено на 75%.

Облаштування інженерних мереж у підвалі виконано на 40%, облаштування зовнішніх мереж водопостачання та каналізації виконано на 94%. Триває встановлення лючків щитових та клапанів димовидалення, готовність 8%. Покрівля облаштована на 98%, монтаж ліфтів виконано на 93%, продовжуються роботи з утеплення фасаду будинку, готовність 87%, а також облаштування внутрішніх інженерних мереж (водопостачання, каналізації, опалення, електромережі). Заливаються стяжки внутрішніх приміщень (квартири, МЗК), готовність 98%.

В паркінгу №1 виконується облаштування мереж водопостачання і каналізації, а також електрики та освітлення.

В паркінгу №2 система димовидалення готова на 92%, розмітка паркінгів та встановлення відбійників, готовність 95%, тривають оздоблювальні роботи та облаштування електрощитової, готово на 90%. Монтаж насосної виконано на 95%, а кімната охорони облаштована на 80%.

Детальніше про перебіг будівництва і умови продажу квартир у ЖК Ok’Land ви можете дізнатись в нашому відділі продажу, контакти за посиланням.

Оk'Land
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.