До всіх новин

Нові можливості з «єОселя»: отримайте кредит до 6 млн грн на квартиру від КН РІЕЛ

10 липня 2024

Вже другий рік поспіль в Україні успішно працює програма доступного кредитування житла «єОселя». За цей час багато наших клієнтів, скориставшись нею, придбали омріяне помешкання у житлових комплексах РІЕЛ.

Окрім новобудов, держава також кредитує і купівлю квартир на вторинному ринку, але з обмеженням суми такого кредиту до 2 млн. грн. Проте, як правило, цієї суми недостатньо для придбання бажаного варіанту житла.

Ми раді повідомити, що за урядовою іпотечною програмою «єОселя» наші клієнти можуть отримати іпотечний кредит до 6 млн. грн при купівлі квадратних метрів безпосередньо від забудовника. Це суттєва перевага для тих, хто планує придбати нову квартиру в одному із наших житлових комплексів у Львові чи Києві. Така можливість значно розширює вибір для наших клієнтів і дозволяє вибрати житло, що повністю відповідає вашим вимогам та бажанням.

«Ми завжди пропонуємо клієнтам максимально вигідні та зручні умови для придбання житла. І програма «єОселя», яка ще й дозволяє отримати іпотечний кредит, фактично без обмежень суми при купівлі від забудовника, відкриває нові можливості для реалізації їхніх планів. Це значно спрощує процес вибору та купівлі квартири, роблячи його більш гнучким і доступним», – каже Дмитро Жеребило, керівник департаменту корпоративних фінансів Корпорації Нерухомості РІЕЛ.

У разі придбання житла в КН РІЕЛ, клієнти мають розраховувати на такий розмір першого внеску у відповідності до кімнатності помешкання:

  • для 1-к квартир (вартість стартує від 3,2 млн грн) - від 960 тис грн;
  • для 2-к квартир (вартість стартує від 3,87 млн грн) - від 1 162 тис грн;
  • для 3-к квартир (вартість стартує від 4,1 млн грн) -  від 820 тис грн.

Докладніше ознайомитись з плануваннями квартир, доступних по «єОселі» у Львові, можна тут.

Тож, запрошуємо всіх зацікавлених відвідати наші відділи продажу, де ви зможете отримати детальну консультацію щодо умов іпотечного кредитування за програмою «єОселя» та вибрати квартиру, що ідеально відповідає вашим потребам. Контакти за посиланням.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.