Квартири з видом на парк у Львові

Вартість квартири, грн
0 грн0 грн
Площа
0 м20 м2
Кількість кімнат
Студії
1
2
3
4
5+
Знайдено 
0 квартир
Немає доступних квартир

Зростаючі темпи міського будівництва залишають все менше зелених зон, тому популярністю користуються житлові комплекси поруч з парками та лісовими масивами. Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує квартири з видом на парк у Львові на вигідних умовах.

Чому популярні квартири в зелених зонах

Міський шум і зростаюча забрудненість великих міст створюють несприятливу для комфортного життя атмосферу. Саме тому із року в рік все більше і більше уваги приділяється екології та природі. Випускається багато екологічно чистих продуктів і еко-френдлі товарів, що не містять небезпечних для навколишнього середовища компонентів, а активний відпочинок за містом і поїздки на природу стали невід’ємною частиною дозвілля багатьох молодих сімей. Тренд на екологічність проник і в будівельну галузь. Сучасні багатоквартирні будинки будуються з екологічно безпечних матеріалів, які забезпечують високу енергоефективність і мінімізують негативний вплив на навколишнє середовище. Але цього мало, особливо якщо за вікном галасливе місто або, що ще гірше, промислова зона. Іменно тому багато хто вибирає квартири з видом на парки, щоб бути ближче до природи.

Переваги квартир поруч з парками

Вибір квартири, розташованої поруч з лісом або парком, має багато позитивних моментів. Ось головні з них:

  1. Сприятливий мікроклімат. Близькість парку означає не тільки свіже повітря, але і сприятливий мікроклімат. Температура повітря в таких місцях зазвичай на кілька градусів нижче, ніж в центрі міста, що позитивно впливає на загальне самопочуття.
  2. Тиша і спокій. Навіть якщо парк знаходиться в центральному районі міста, життя поруч з ним все одно буде більш спокійною і комфортною. Дерева не тільки поглинають шкідливі викиди, а й створюють бар’єр для міського шуму, який не дозволяє спокійно розслабитися і відпочити. При цьому мешканці ЖК поруч з парком отримують максимум переваг: життя в місті з його розвиненою інфраструктурою і близькістю до природи, як у тихому передмісті.
  3. Спорт і дозвілля. У будь-якому міському парку можна знайти не тільки тінь під деревами, але ще і альтанки, дитячі та спортивні майданчики, а вузькі асфальтовані або насипні доріжки — чудова можливість вийти на пробіжку, покататися на велосипеді або просто прогулятися, насолоджуючись чистим повітрям і тишею далеко від міського шуму.

У квартир з видом на парк у Львові є один недолік — вони коштують дорожче аналогічного за площею житла, розташованого в районах із щільною міською забудовою. Але це також означає, що, витративши трохи більше грошей на придбання такої нерухомості, власник отримує більш високий рівень комфорту життя, а також високоліквідний актив, вартість якого буде неухильно зростати. Саме тому купити квартиру з видом на парк у Львові — вигідне рішення як для тих, хто шукає відповідне місце для життя, так і для тих, хто прагне вигідно вкласти гроші.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує квартири з видом на парки і зелені зони в престижних районах Львова. Дізнайтеся більше — зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв’язку на сайті, щоб ми самі вам передзвонили.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.