Комерційна нерухомість у Львові

Вартість об'єкта, грн
2.19 млн грн55.74 млн грн
Площа
28 м2834 м2
Знайдено 
108 об'єктів

Особливості ринку комерційної нерухомості

Бізнес-нерухомість – це особливий вид приміщень, адже розташування, зовнішній вигляд фасаду, якість будівництва прямо впливають на успіх вашої справи. Якщо ви прагнете переїхати до нового офісу, відкрити кафе, ресторан, магазин або шукаєте приміщення під перукарню, вам неодмінно знадобляться рекомендації щодо вибору майбутньої домівки для вашого бізнесу. 

ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ 
Для офісу найкраще купити приміщення в центрі міста чи неподалік. Такою інвестицією у власну справу або ж із метою здачі комерційної нерухомості в оренду ви забезпечите комфорт клієнтам іпрацівникам.

Великим попитом користується продаж офісів у майже готовому вигляді з повноцінним ремонтом стін, стелі та підлоги. Готовність офісу до заїзду компанії – важливий критерій під час продажу комерційної нерухомості. Обирайте площу, адекватну вашим сьогоднішнім потребам. Немає сенсу купувати величезний офіс для трьох працівників, якщо ви не мрієте про велику корпорацію. Вільні квадратні метри коштують недешево. Звертайте увагу на статусність будівлі. Якщо ви володієте компанією, послуги якої легко класифікуються в категорії преміум, обирайте відповідне місце. Що дорожчі ваші продукти та послуги, то вищий статус повинен мати офісний центр або житловий комплекс.

Подбайте про інфраструктуру. Перш ніж підібрати місце для власного бізнесу або інвестиції на ринку комерційної нерухомості, з’ясуйте всі нюанси. До них належать транспортна розв'язка, наявність місця для паркінгу, доступність закладів харчування та магазинів, стан сходів і ліфтів. 

НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ: СКЛАД, ВИРОБНИЦТВО

Насамперед зверніть увагу на розташування – у цьому випадку немає сенсу обирати нерухомість у центрі. Ідеальний варіант для складу та виробництва – околиця міста або передмістя.

Такий тип комерційних приміщень має відповідати санітарним нормам і гідним умовам праці. Важливими є температурний режим для того чи іншого виду діяльності, освітлення, висота стелі та інші нюанси.

Площа об'єкта має велике значення – надавайте перевагу просторим приміщенням. У цьому випадку зовнішня привабливість фасаду не така важлива. Головне, щоб будівля відповідала нормам техніки безпеки.

КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ ПІД МАГАЗИН 

Надзвичайно важливе розташування майбутньої крамниці – повз неї повинен постійно проходити потік людей. Якщо ваша цільова аудиторія – це люди з високим рівнем достатку, зверніть увагу на престижність торговельного центру, житлового комплексу та мікрорайону загалом. Транспортна розв'язка – одне з найвагоміших питань у виборі торговельного майданчика.

Близькість вашого магазину до зупинки громадського транспорту забезпечить постійний потік клієнтів. Зверніть увагу на будівлю з панорамними вітринами. За умови, що ви залучите дизайнера для їх оформлення, саме вітрини стануть обличчям вашого бізнесу.

ПРИМІЩЕННЯ ПІД КАФЕ, РЕСТОРАН, КАВ’ЯРНЮ 

Для затишної кав'ярні вистачить 50 квадратних метрів, тоді як для ресторану знадобиться значно більше. Плануйте метраж заздалегідь. Не забудьте про місце для кухні й обладнання для неї, якщо плануєте виробляти власний продукт. Буде доречно обрати варіант із панорамними вітринами.

Приміщення має відповідати всім санітарним вимогам і достойним умовам праці, згідно із законом. Місце для паркування авто – ще один важливий нюанс. Його наявність робить комфортнішими відпочинок або ділову зустріч у кафе для власника авто.

Велике значення має потужність, на яку розрахована будівля. Адже треба відповідально підійти до питання енергоефективності та пожежної безпеки й оснащувати кухню повного виробничого циклу з максимальною безпекою.

ПРИМІЩЕННЯ ПІД САЛОН КРАСИ, ПЕРУКАРНЮ

Віддаленість від центру не принципова. Наприклад, комерційна нерухомість у Києві під салон краси може бути успішно задіяною навіть на околиці. У менших містах такий вид бізнесу здебільшого зосереджується в центрі. Тоді як у центрі мегаполісу спостерігається надто велика конкуренція подібних закладів.

Перш ніж купити приміщення, переконайтеся, що воно відповідає техніці безпеки та має необхідну технічну базу. Основними для салонів є водопостачання й освітлення. Переконайтесь у справності системи водопостачання та електрики.

Зручна транспортна розв'язка стане запорукою успішності салону. Навіть до найкращих майстрів ніхто не поїде туди, де відсутній транспорт.

Переважно продаж комерційної нерухомості здійснюється на першому поверсі житлового об'єкта з відкритою вхідною групою. Такий варіант є досить популярним для салонів краси та може коштувати дешевше, ніж окрема будівля або місце в торговельному чи офісному центрі.

Забудовник РІЕЛ пропонує якісну та простору комерційну нерухомість у сучасних новобудовах Львова та Києва за вигідними цінами. Якщо ви бажаєте купити комерційне приміщення, зателефонуйте до відділу продажу – і наші консультанти охоче дадуть відповідь на всі запитання та допоможуть підібрати найкращий варіант саме для вас.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.