До переліку блогу

«Академія РІЕЛ» №16 – професійно про головне

12 лютого 2024

Шановні клієнти!

До вашої уваги 16-й номер дайджесту – «Академія РІЕЛ».

У цьому випуску команда РІЕЛ детально розповідає про державну програму «єВідновлення» та те, як скористатися її можливостями. Також розкажемо, які є особливості ремонту комерційного приміщення й, що таке управляюча компанія.

Детально про все на шпальтах видання.

16-й номер вже доступний для завантаження!
Генеральний директор КН РІЕЛ Ростислав Мельник

Вітаю, шановні клієнти!

До вашої уваги – 16-й випуск видання «Академія РІЕЛ».

Незалежно від погодних умов та обставин, на будівельних майданчиках у Києві та Львові роботи тривають. Команда Корпорації Нерухомості РІЕЛ невпинно працює, дотримуючись своїх зобов’язань перед своїми інвесторами.

Ми щиро прагнемо та робимо все, щоби тисячі родин якнайшвидше отримали нове, якісне та сучасне житло. Тож рухаємося вперед і віримо в нашу спільну Перемогу!

Із текстами попередніх випусків видання можна ознайомитися на цьому порталі в розділі «Блог».

Дякую, що ви з нами!

Із повагою Генеральний директор КН РІЕЛ Ростислав Мельник.

ЖК Америка, м. Львів

ВСТУП

У цьому номері ми поговоримо про державну програму «єВідновлення» та розкажемо, як скористатися її можливостями. А також поділимося особливостями ремонту комерційного приміщення і з’ясуємо, що таке управляюча компанія.

«ЄВІДНОВЛЕННЯ» – ПРАЦЮЄ! ЩО ЦЕ ТАКЕ ТА ЯКІ УМОВИ

Урядова програма «єВідновлення» є ініціативою, що надає українцям компенсації за знищене або пошкоджене внаслідок воєнних дій житло. Запуск програми відбувся 10 травня 2023 року. Спершу пропонували отримати до 200 тисяч гривень, які можна було використати на придбання будівельних матеріалів або послуг підрядників, зареєстрованих у програмі.

У серпні 2023 року програму значно розширили введенням нової опції: отримання житлового сертифіката як форми компенсації. Цей сертифікат може бути використаний для інвестування в нерухомість або придбання житла на первинному чи вторинному ринку за відсутності регіональних обмежень. А в січні 2024 року було оголошено про запуск нового етапу – відтепер власники земельних ділянок можуть звести новий будинок на своїй ділянці.

Пріоритет в отриманні компенсації надається таким категоріям заявників:

 • учасники бойових дій; 
 • ветерани війни;
 • люди, які отримали інвалідність унаслідок проведення бойових дій;
 • сім’ї, які виховують трьох і більше дітей;
 • члени сімей військових, які загинули внаслідок агресії рф;
 • інваліди I і II груп;
 • діти-сироти й ті, які були позбавлені опіки;
 • піклувальники та опікуни дитини-сироти або позбавленої опіки батьків.
Третій і сьомий будинки ЖК «Львівський Квартал» після ракетної атаки, та після відновлення.м.Київ

Якщо комісія визнала житло повністю зруйнованим і таким, що не підлягає відновленню, його власник може розраховувати на отримання сертифіката на купівлю нової нерухомості або грошових коштів на самостійне будівництво нового будинку. Суму такої компенсації розраховує спеціально створена комісія на основі формули, затвердженої Кабінетом Міністрів України.

Якщо ви хочете отримати житловий сертифікат для купівлі нового житла від РІЕЛ, варто дотримуватися певних кроків, визначених фахівцями:

 1. Повідомити про знищене майно за допомогою мобільного застосунку або вебпорталу «Дія». Офлайн можна звернутися до ЦНАПу або до нотаріуса.
 2. За допомогою застосунку «Дія» скласти та надіслати заяву на отримання компенсації за зруйноване помешкання.
 3. Дочекатися ухвалення рішення щодо видання документа на компенсацію, тобто житлового сертифіката.
 4. Забронювати кошти для одержання сертифіката й отримати підтвердження їх резервування.
 5. Вибрати квартиру на первинному або вторинному ринку нерухомості.
 6. Укласти угоду купівлі-продажу з продавцем нерухомості та завірити її у нотаріуса.

Усі ці етапи є важливими для успішного отримання та реалізації житлового сертифіката.

КН РІЕЛ бере участь у програмі «єВідновлення». Ми підписали меморандум, згідно з яким можемо приймати як розрахунок за квадратні метри житлові сертифікати, що їх громадяни отримують від держави як компенсацію за зруйноване житло.

У своєму арсеналі ми маємо як готові об’єкти, так і такі, що будуються. Міста – Київ і Львів. Більше інформації дізнавайтеся у відділах продажу Корпорації Нерухомості РІЕЛ. 

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕМОНТУ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ

Ремонт комерційних приміщень відрізняється від робіт у житлових приміщеннях, оскільки його мета – створити не тільки комфортне й естетичне середовище, але й забезпечити ефективну роботу бізнесу. Ми розглянемо основні аспекти ремонту комерційних приміщень і надамо рекомендації щодо успішної реалізації проєкту.

АНАЛІЗ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ВИМОГ

Перш ніж розпочати будь-які роботи, необхідно провести детальний аналіз функціональних вимог приміщення. Визначте основні потреби бізнесу, розміри робочих зон, потоки клієнтів і працівників. Це допоможе оптимізувати простір і забезпечити ефективне використання кожного квадратного метра.

ВРАХУВАННЯ СПЕЦИФІКИ БІЗНЕСУ

Різні види бізнесу передбачають різну організацію приміщення. Наприклад, ресторан потребує особливого устаткування та дизайну, тоді як для офісу можуть знадобитися ергономічні робочі місця та конференц-зони. У процесі ремонту важливо враховувати особливості конкретного бізнесу.

Приміщення для ведення бізнесу в ЖК Riel City, м. Львів

ЗОНУВАННЯ ПРИМІЩЕННЯ

Ефективне зонування приміщення – важливий аспект ремонту комерційних об’єктів. Розподіл на робочі, приймальні, торгові й інші зони допомагає оптимізувати простір і покращує організацію робочого процесу.

ВІДПОВІДНІСТЬ НОРМАТИВАМ БЕЗПЕКИ

Переконайтеся, що ремонт відповідає всім нормам і стандартам безпеки. Це не тільки гарантує безпеку приміщення, але й допоможе уникнути можливих проблем із органами контролю.

ВИБІР ЯКІСНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ОБЛАДНАННЯ

У комерційних об’єктах, де інтенсивність експлуатації вища, важливо використовувати високоякісні оздоблювальні матеріали й обладнання, щоб забезпечити тривалий строк служби поверхонь і зменшити ризик виникнення несправностей.

Офісне приміщення в ЖК Elyseum, м. Київ

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Не забувайте про важливість енергоефективності й екологічності. Встановлення енергоефективних систем опалення, кондиціонування повітря й освітлення може допомогти зменшити експлуатаційні витрати, а також позитивно вплине на екологію.

УПРАВЛІННЯ БЮДЖЕТОМ І СТРОКАМИ

Ремонт комерційного приміщення повинен бути ефективним з економічного погляду. Чітко визначте бюджет і графік робіт, зважаючи на всі можливі витрати та ризики, щоб уникнути затримок і перебоїв.

Офісне приміщення в
ЖК «Велика Британія», м. Львів

Ремонт комерційного приміщення – важливе завдання, що потребує комплексного підходу й уваги до дрібниць. Правильно виконаний ремонт сприятиме не тільки комфорту працівників і залученню клієнтів, але й підвищить ефективність бізнесу загалом.

І пам’ятайте – краще доручити ремонт вашої комерційної нерухомості професіоналам. А команда РІЕЛ завжди готова запропонувати безліч варіантів комерційних приміщень у кращих локаціях Києва та Львова.

УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ: ПОНЯТТЯ, СТАТУС, ОБОВ’ЯЗКИ

Обслуговування території ЖК Ok’Land, м. Київ

У сучасному світі нерухомості управляюча компанія є основним елементом, що забезпечує ефективну експлуатацію й управління комерційними та житловими об’єктами.

Управляюча компанія – це організація, що спеціалізується на наданні послуг з управління й експлуатації нерухомості. Її функції можуть охоплювати різноманітні об’єкти, включно з житловими будинками, комерційними приміщеннями, торговими центрами та іншими видами нерухомості.

Управляюча компанія може мати різний статус, залежно від правової форми й обсягу наданих послуг. Деякі управляючі компанії є власниками об’єктів нерухомості, що дає їм можливість ухвалювати стратегічні рішення щодо управління та розвитку. Інші діють як зовнішні постачальники послуг для власників нерухомості.

До обов’язків управляючої компанії входить техобслуговування та ремонт, простіше кажучи, компанія відповідає за технічне обслуговування будівель і їх регулярне обстеження.

Це, зокрема, планування та виконання ремонтних робіт, обслуговування інженерних систем і забезпечення безпеки будівель. Також вона веде облік фінансових операцій, пов’язаних із нерухомістю: збір і оброблення платежів від орендарів, оплата комунальних послуг, оподаткування та складання фінансових звітів для власників. 

Загалом УК належить критична роль у забезпеченні ефективного та безперервного функціонування нерухомості.

Та її роль полягає не лише в утриманні об’єктів у належному стані, але й у забезпеченні задоволеності власників та орендарів приміщень. Тож у виборі управителя важливо враховувати досвід, репутацію та здатність вирішувати різноманітні завдання у сфері управління нерухомістю.

ВИСНОВОК

Важливо пам’ятати: до всього в житті слід підходити виважено, продумано та відповідально. Незалежно від того, яку дію чи процес ви будете виконувати, головне – чітко розуміти свої потреби та бути відповідальними.

Приєднуйтеся до РІЕЛ – і насолоджуйтеся власним вибором багато років поспіль! Адже ми будуємо краще!

Також нагадуємо, що РІЕЛ – акредитований партнер державної іпотечної програми «єОселя» і має у своєму арсеналі помешкання різного ступеня готовності в Києві та Львові, що доступні для купівлі. 

16-й номер вже доступний для завантаження!

Видання «Академія РІЕЛ» – онлайн-дайджест корисних порад від вашого девелопера, мета створення якого – ділитися досвідом із вами про те, як діяти у різних ситуаціях, пов’язаних із нерухомістю!

Дякуємо, що залишаєтеся з РІЕЛ!

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.