Новобудови у Львові

Введення в експлуатацію
Знайдено 
3 новобудови

Новобудови Залізничного району Львова

Львів'яни та приїжджі з інших регіонів України або з Європи найчастіше вибирають житлові комплекси в Залізничному районі для покупки квартири й постійного проживання. Це тихе «спальне» місце з досить розвиненою інфраструктурою і громадським транспортом.

Залізничний район – один із шести районів Львова, що межує з Шевченківським, Франківським, Галицьким і Пустомитівським. Він займає південно-західну територію міста і його околиць, повністю включаючи в себе п'ять мікрорайонів, частково дві первинні забудови і СМТ Рудно. Населення становить понад 120 тисяч осіб.

Новобудови Залізничного району знаходяться в безпосередній близькості від основного ЖД-вокзалу міста і міжнародного аеропорту імені короля Данила Галицького. У цій частині міста представлена ​​широка мережа середніх загальноосвітніх шкіл, гімназій, один ліцей і спортивна школа. Крім того, тут розташовані 18 дитячих садків.

Міський громадський транспорт представлений автобусами, маршрутними таксі, тролейбусами й трамваями. Дорожня розв'язка досить непогана, адже саме звідси люди їдуть до центру по приїзду до Львова. Новобудови в Залізничному районі розташовуються в місцях, найбільш комфортних для життя й поїздок.

Інфраструктура й переваги Залізничного району

Завдяки оригінальній архітектурі, добре розвиненій інфраструктурі й високому рівню безпеки для жителів Залізничний район Львова вважається одним із популярних у місті. Купити квартиру в Залізничному районі Львова варто завдяки таким перевагам:

  • У районі розташовані навчальні заклади середньої професійної освіти (коледжі, технікуми, училища).
  • Медична допомога надається кількома великими поліклініками.
  • Тут знаходяться об'єкти історичної та архітектурної цінності: храм Воскресіння Христового, церква Всіх Святих Українського народу, музей Романа Шухевича та інші.
  • Є три великих парки (один з озером), а також кілька скверів.

Є розвинена торговельна мережа, яка включає в себе невеликі приватні магазини «біля будинку», універсами, магазини побутової техніки, промислових товарів. Тут є відділення більшості торгових мереж України. Саме тому нові квартири в Залізничному районі зараз так високо цінуються.

Новобудови РІЕЛ у Залізничному районі

Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує на вибір три сучасних житлових комплекси:

  • Riel City (Рудненська, 8).
  • Шенген (Залізнична, 7).
  • Великобританія (Шевченка, 17).

На прикладі Riel City можна розглянути, наскільки комфортними можуть бути ЖК у Залізничному районі Львова, якщо за роботу береться РІЕЛ. Riel City – не просто комплекс з 15 будинків і 994 квартир. Це життєвий простір, місце, де відмінено архаїчний підхід до будівництва та дизайну.

ЖК класу "комфорт" пропонує підземний паркінг на 600 місць із можливістю підзарядки електричних автомобілів, автономне опалення, прогулянкові алеї на території, вільній від сторонніх машин, і утеплення з пінополістиролу і мінеральної вати. І це далеко не все, що отримає щасливий покупець.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.