Новобудови у Львові

Знайдено 
3 новобудови

Новобудови Личаківського району Львова

Якщо ви хочете жити в одному з найзеленіших куточків Львова, вам варто придивитися до нових квартир у Личаківському районі міста. Будівлі тут гармонійно співіснують із парковими зонами й скверами, тому відпочити від суєти центрального Галицького району, не відмовляючись від міського комфорту, може кожен.

Район розташувався в північно-східній частині міста. Він межує з 3 іншими районами й включає до свого складу 9 історичних місцевостей та місто Винники.

Багато хто бажає купити квартиру в Личаківському районі Львова завдяки оптимізованої транспортній розв'язці. Дорожні комунікації тут розвинені добре  – до центру та інших районів міста можна доїхати на тролейбусах, трамваях, автобусах та маршрутних таксі. З пересуванням на особистому транспорті труднощів також не буде.

Інфраструктура й переваги Личаківського району

Увесь Львів забезпечений гідною інфраструктурою, а новобудови Личаківського району будуються в найбільш комфортних місцях. Для туристів цей район особливо цікавий, оскільки має велику кількість історичних та археологічних особливостей. Найбільш відомими є меморіальний цвинтар і музей під відкритим небом, щорічно відвідувані тисячами людей.

У районі безліч освітніх установ: велика кількість вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, шкіл і дитячих садків. Купивши квартиру в житловому комплексі в Личаківському районі, можна не турбуватися про доступність магазинів.

Великих ТЦ тут немає, але є відділення великих мереж українських супермаркетів, приватні магазини. Порадує хороший асортимент товарів на Винниківському ринку, куди від Личакова дістатися можна швидше, ніж із будь-якої іншої точки міста. Любителів авто точно зацікавить найбільший автомобільний ринок, розташований у цьому районі.

Усі новобудови в Личаківському районі знаходяться в безпосередній близькості до клінік і лікарень. У цьому плані адміністративний округ є більш вигідним, ніж інші. Жителі можуть без проблем знайти стоматології, пологовий будинок та інші медичні центри в кроковій доступності.

Переваги новобудов у цьому районі:

  • Великий вибір квартир і планувань.
  • Гідна інфраструктура, нічим не поступається центру Львова.
  • Широкий вибір маршрутів громадського транспорту.
  • Екологічно чистий район, де розташовані парки для активного відпочинку (наприклад, велоспорту).

Улюбленим місцем багатьох є Винниківський лісопарк, де можна посидіти в альтанці або просто насолодитися прогулянкою на свіжому повітрі.

Новобудови РІЕЛ у Личаківському районі

Якщо ви шукаєте ЖК у Личаківському районі Львова, варто розглянути варіанти від Корпорації Нерухомості РІЕЛ. У цій місцевості є два житлових комплекси класу еліт: Шерлок Холмс (Пекарська, 30) і Доктор Ватсон (Пекарська, 57).

ЖК мають прекрасну прибудинковою територію, підземний паркінг на 18 і 19 місць відповідно, утеплення з мінеральної вати і надійний цегляний каркас. Жителі можуть насолоджуватися прогулянками двором, закритим від чужих машин і людей.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.