Новобудови у Львові

Знайдено 
1 новобудова

Новобудови Франківського району Львова

Якщо вас цікавить житло у Львові, варто звернути увагу на житлові комплекси у Франківському районі. Це дуже колоритна місцевість, яка одночасно перебуває в центральній і південній частині міста, що впливає на забудову й ціну житла.

Район можна умовно розділити на дві частини. Перша починається на вулиці Степана Бандери, а закінчується на залізничних коліях, переважно пропонує малоповерхові будівлі й котеджі. У другій частині переважають панельні багатоповерхові будинки хрущовських часів. Нову квартиру у Франківському районі можна купити в будь-якій частині району.

Молодий адміністративний округ межує з трьома житловими масивами Львова й нічим не поступається їм у якості інфраструктури та оптимізації транспортної розв'язки:

  • Автобуси й маршрутні таксі. Район має розвинену мережу наземного громадського транспорту, але на території немає автовокзалу. У передмістя можна дістатися на своєму автомобілі або на маршрутках.
  • Трамваї. Перший електричний транспорт тут з'явився в 1895 році й поступово розширився до декількох найпопулярніших маршрутів.
  • Тролейбуси. З 1955 тут розвинули мережу тролейбусного сполучення, а остання модернізація й доповнення лінії відбулися в 2012 році.

Розташування новобудов у Франківському районі дозволяє максимально зручно добиратися до центру та інших округів міста не тільки на громадському, а й на особистому транспорті. Великі вулиці, такі як Степана Бандери, Героїв УПА або Володимира Великого кожен день пропускають тисячі автомобілів.

Інфраструктура й переваги Франківського району

Інфраструктура округу нічим не гірша, ніж в інших районах Львова – тут є все, що потрібно для комфортного життя та умиротвореного відпочинку на природі. Ті, хто планує купити квартиру у Франківському районі, оцінять такі переваги:

  • Оптимальний вибір продуктових магазинів, кафе і ресторанів.
  • Кінотеатр «Сокіл», розташований у парку Горіховий гай.
  • Різні стадіони й спортивні споруди: Сільмаш, Динамо, Львівське державне училище фізичної культури, Спартак і Україна, аквапарк.
  • Кілька вищих і середніх навчальних закладів, а також державні й приватні школи, дитячі садки.
  • Розвинена мережа аптек, лікарень і поліклінік, включаючи приватні установи.

Практично всі нові ЖК у Франківському районі знаходяться в декількох хвилинах ходьби від невеликих магазинчиків і супермаркетів великих українських мереж рітейлу. На відміну від деяких інших районів, тут є великі ТЦ, що не може не радувати, адже крім відпочинку в парках і скверах іноді хочеться розважитися або сходити на шопінг. До речі, про парки – їх тут цілих чотири штуки, а також два озера. Якщо куплена квартира знаходиться близько до зеленої зони, то піші прогулянки й катання на велосипедах можна влаштовувати хоч кожен день.

Новобудови РІЕЛ у Франківському районі

Пропозицій багато, адже місто росте, з'являються нові житлові комплекси. Однак особливу увагу при виборі квартири слід звернути на новобудови Франківського району, представлені Корпорацією Нерухомості РІЕЛ. Зараз доступні ЖК Ренуар і Америка.

Кожному підійде своє місце. Любителям затишку і спокою – Ренуар, а амбітним прихильникам західного способу життя – мікроквартал Америка, що складається з 15 будинків. Обидва проєкти мають індивідуальне опалення і додаткове утеплення, особисті стоянками, швидкі й безпечні ліфти, дитячі майданчики та затишні двори.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.