Новобудови у Києві

Введення в експлуатацію
Знайдено 
2 новобудови

Новобудови Солом'янського району Києва

Бажаючі знайти тихе й спокійне місце проживання не в серці галасливого центру, але й значно віддалене від околиць міста, часто хочуть купити квартиру в Солом'янському районі Києва, роблячи вибір саме на користь цього району столиці.

Історично ця місцевість забудовується вже досить тривалий час, але тільки в момент будівельного буму (60-ті й 70-ті роки ХХ ст.) почався її активний інфраструктурний розвиток, що включає будівництво широких проспектів, доріг і розв'язок. Адміністративний округ у сучасному його розумінні з'явився на карті Києва в 2002 році, а через десять років почав займати високі місця в списках кращих, посунувши історичний Поділ і багатий Печерськ. Через це продаж квартир Солом'янського району користується такою популярністю.

Сьогодні незалежні українські та іноземні рейтинги віддають перевагу Солом'янському району, як одному з найбільш спокійних і зелених у межах міста. Тут безліч паркових зон для прогулянки та відпочинку, скверів, що дозволяють на час забути про суєту столиці, але не випадати з ритму життя мегаполісу.

Новобудови Солом'янського району користуються популярністю і завдяки достатній кількості шкіл, дитячих садків, розвиненій інфраструктурі й зручним транспортним розв'язкам. Це розвинена спальна територія, що дає можливість швидкого доступу до самого центру столиці, аеропорту «Київ» і Центрального залізничного вокзалу.

Тут розташовано:

 • 4 станції метро (Берестейська, Шулявська, Політехнічний інститут і Вокзальна).
 • Безліч зелених зон та історичних пам'яток.
 • Велика кількість навчальних закладів.

Нові квартири в Солом'янському районі часто будуються неподалік від міської електрички з кільцевим маршрутом, що проїжджає через Троєщину, Дарницю, Святошинський район і інші місця. Наземний транспорт представлений автобусами й маршрутками з великим вибором зупинок.

Інфраструктура й переваги Солом'янського району

Соціальна інфраструктура Солом'янського району розвивається з кожним роком. У кроковій доступності не тільки розважальні й прогулянкові зони, але й місця для відпочинку. Це один з найбільш «зелених» районів Києва. Озеленення проводиться не в мінус сучасним ЖК, оскільки новобудови в Солом'янському районі одні з кращих.

У цьому великому районі столиці розташовано безліч торгових центрів (хоч і не найбільших), ринків, лікарень, поліклінік, а також близько 150 житлово-комунальних господарств. Ціни на квадратні метри й товари тут нижчі, ніж на Печерську.

Переваги ЖК у Солом'янському районі Києва безпосередньо залежать від плюсів району:

 • П'ять кілометрів до головної вулиці країни (Хрещатика) та інших значущих місць центру.
 • Можна швидко потрапити на Центральний залізничний вокзал.
 • Невисока порівняно з іншими районами міста ціна на квартири.
 • Навчальні заклади різного профілю і рівня.
 • Регулярно зводяться новобудови класу «бізнес» і «комфорт».

На відміну від Печерська, де не завжди вистачає сміттярів і контейнерів для сортування побутових відходів, Солом'янський район може похвалитися одними з найчистіших дворів і вулиць у Києві.

Новобудови РІЕЛ у Солом'янському районі

Якщо вас зацікавили ці переваги, то, ймовірно, буде цікаво дізнатися про кращі житлові комплекси в Солом'янському районі. Одним з таких є ЖК Ok`Land від Корпорації Нерухомості РІЕЛ. Він розташований на Повітрофлотському проспекті та відрізняється своїм масштабом – понад 1700 квартир у чотирьох будинках. Поруч дорожні розв'язки, навчальні заклади та магазини.

Основні переваги ЖК Ok`Land:

 • П'ять хвилин ходьби до Севастопольської площі.
 • Відеоспостереження 24 години на добу.
 • Підземний гараж і парковка на 750 місць із ліфтом і зарядками для електричних автомобілів.
 • Стіни з газоблоку з утепленням з мінеральної вати.

По закінченню будівельних робіт на прилеглій до будинків території буде облаштовано наземні парковки, зелені зони, спортивні та дитячі майданчики, перші поверхи будуть віддані під комерційну діяльність.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.