Новобудови у Києві

Введення в експлуатацію
Знайдено 
3 новобудови

Новобудови Шевченківського району Києва

Багато хто хоче купити квартиру в Шевченківському районі Києва – жителів столиці приваблює його благоустрій та озеленення. Спокійний, але розвинений в інфраструктурному плані район розташований на правому березі Дніпра.

Колись на цьому місці був історичний центр давньої столиці, тому пам'ятників архітектури тут чимало. Саме сюди приїжджають туристи, які бажають познайомитися з історією України. Це й не дивно, адже на ділянці в 27 квадратних кілометрів на сьогоднішній день знайдено більше 800 пам'яток археології, історії та архітектури. Сюди ж переїжджають люди, які цінують житлові комплекси в Шевченківському районі та їхні переваги.

Район розкинувся уздовж проспекту Перемоги, який об'єднав сучасні ЖК і магазини з історичними та культурними місцями за допомогою зручної та продуманої транспортної розв'язки. Продаж квартир у Шевченківському районі користується популярністю ще й тому, що застарілий радянський або навіть дореволюційний житловий фонд тут змінюється на нові ЖК швидше, ніж в інших мікрорайонах столиці.

Тут найбільша кількість станцій метрополітену – 13, а також добре розвинений наземний громадський транспорт. На деяких вулицях у час пік спостерігаються пробки до 10 балів, але це стрімко вирішується шляхом додавання нових об'їзних шляхів, ремонту старих доріг. Усі нові квартири в Шевченківському районі розміщені в безпосередній близькості від метро, ​​магазинів, ринків, торгових центрів і освітніх установ різних рівнів.

Інфраструктура й переваги Шевченківського району

Транспортна інфраструктура району дозволяє швидко дістатися до центру на своєму авто або громадському транспорті. Житлові комплекси будуються з бюджетом вище середнього, заселення в новобудови Шевченківського району дає безліч переваг:

 • Один з найбільш «зелених» районів столиці. Шість бульварів, понад 70 скверів і 13 парків.
 • Розваги. Тринадцять торгово-розважальних центрів (їхня кількість збільшується).
 • Міжнародний вибір. Посольства і консульства понад 50 країн світу знаходяться саме тут.
 • Вакансії. Функціонує понад 70 промислових підприємств, а також філії великих українських мереж і компаній, бізнес-центри.
 • Навчання. На даний момент 52 школи і 56 дитсадків, включаючи державні і приватні установи, 31 вуз для підготовки кваліфікованих кадрів (саме тут розташований Національний університет імені Тараса Шевченка).
 • Охорона здоров'я. Приймають хворих тут 12 міських і приватних лікарень, а також чотири великі стоматологічні клініки.
 • Культура. Для залучення до прекрасного й розваг доступні театри, зоопарки, кінотеатри, музеї, гуртки і будинки культури.
 • Політичне і громадське життя. Шевченківський район – центр громадської діяльності, тут розташовані офіси 64 партійних осередків та більше 140 організацій громадського спрямування.

Варто згадати і про ринки з магазинами. Їх тут більш ніж достатньо, а ціни – середні по столиці, що істотно нижче, ніж у Печерському районі. Нестачі місць, де можна придбати якісні продукти, одяг або господарські товари, не відчувається.

Новобудови РІЕЛ у Шевченківському районі

На даний момент від Корпорації Нерухомості РІЕЛ є чотири ЖК у Шевченківському районі Києва:

 • Forward (Маршала Рибалка, 5а).
 • Львівська Площа (Кудрявська, 24а).
 • Львівський Квартал (Глибочицька, 13).
 • ELYSEUM (Маршала Рибалка, 3а).

Поруч із ЖК знаходяться великі автомобільні розв'язки, станція метро Лук'янівська, ходить наземний громадський транспорт. Комфорт проживання гарантується. Наприклад, комплекс Forward комфорт-класу знаходиться в 10 хвилинах ходьби від метро, ​​охороняється 24/7, має підземний паркінг, централізоване опалення й територією, закриту для чужих автомобілів.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.