Новобудови у Києві

Введення в експлуатацію
Знайдено 
2 новобудови

Купити квартиру в Дарницькому районі

Дарницький район Києва – один із привабливих районів столиці для купівлі або продажу нерухомості. На відміну від густонаселеного й забудованого правого берега, на лівому березі більше зелених зон, громадських і соціальних об'єктів. Територією району пролягає Сирецько-Печерська лінія метро, ​​якою легко дістатися практично до будь-якої точки Києва.

Інфраструктура та переваги купівлі новобудови в Дарницькому районі

Дарницький район розташований частково в південно-лівобережній зоні й межує з Голосіївським і Дніпровським районами міста, Бориспільським районом Київської області. До його складу входять мікрорайони: Нова Дарниця, Позняки, Осокорки, Харківський масив, Рембаза, Червоний хутір, Бортничі, Нижні сади. У районі проживають приблизно 344 000 мешканців, але в перспективі очікується зростання чисельності населення майже на 100 000 осіб. Тут наявні всі типи об'єктів міської інфраструктури:

 • поліклініки й лікарні;
 • магазини, супермаркети, ринки;
 • ресторани, кафе;
 • АЗС і СТО;
 • загальноосвітні школи, гімназії та ліцеї;
 • дитячі садки;
 • кінотеатри.

Генеральний план у Дарницькому районі передбачає розвиток інженерної і транспортної, офісно-ділової, медичної, соціально-обслуговувальної та житлової інфраструктури. Основні напрями розвитку району:

 • оновлення наявного житлового фонду;
 • ліквідація старого, фізично застарілого житлового фонду;
 • комплексний благоустрій кварталів.

Планується розвиток пасажирського транспорту за рахунок збільшення трамвайних ліній, будівництва швидкісного трамвая вздовж магістралі Троєщина – Осокорки, створення нових тролейбусних маршрутів.

Новобудови РІЕЛ у Дарницькому районі

Корпорація Нерухомості РІЕЛ пропонує квартири в житловому комплексі «Берег Дніпра» і комерційну нерухомість у ЖК Great. Обидва проєкти реалізовані на світовому рівні. Житловий комплекс «Берег Дніпра» пропонує прекрасний вид на паркову зону та Дніпро, власний парк із ландшафтним дизайном, відкриті тераси та багато іншого. Щоб підібрати квартиру, застосовуйте пошукові фільтри, зазначивши:

 • кількість кімнат;
 • площу приміщення;
 • ціну в гривнях;
 • додаткові параметри.

Для кожної квартири є докладний опис і планування з розташуванням усіх кімнат, вікон і комунікацій.

Переваги придбання квартири в новому будинку:

 1. Ретельне архітектурне планування. Ми будуємо не просто будівлі – ми формуємо спосіб життя киян, пропонуючи комфортний простір для життя. Усі квартири та комерційні приміщення добре сплановані, мають сучасні комунікації.
 2. Висока якість будівництва. Ми не прагнемо короткострокового прибутку, тому приділяємо пильну увагу дотриманню правил і норм під час будівництва об'єктів. У нашій компанії є групи контролю якості на кожному етапі будівництва, що гарантує застосування сучасних надійних матеріалів і технологій зведення будівель для підвищення міцності опорних конструкцій.
 3. Відмінне обслуговування клієнтів. Ідеться не тільки про продаж квартири, але й про післяпродажне обслуговування. Вам не доведеться постійно телефонувати, щоб отримати інформацію про перебіг будівництва, або вирішувати інші проблеми з нерухомістю, оскільки в кожному ЖК є сервісний відділ, що позбавляє мешканців клопотів із вирішенням комунальних та інших проблем.
 4. Можливо, найбільша вигода від придбання квартири в перевіреної девелоперської компанії – це душевний спокій: ви впевнені, що ваші кровно зароблені гроші в надійних руках і що ви ухвалили правильне інвестиційне рішення.

Замовте консультацію з питання купівлі квартири в Дарницькому районі у фахівців Корпорації Нерухомості РІЕЛ за телефоном або через форму зворотного зв'язку.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.