До всіх новин

ЖК Nordica Residence: в другому будинку другої черги завершено зведення монолітних конструкцій 13 поверху

12 червня 2024

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що в другому будинку другої черги ЖК Nordica Residence завершено зведення монолітних конструкцій 13 поверху, триває  кладка стін, готовність сім поверхів. В третьому будинку виконується зведення монолітних конструкцій шостого поверху та мурування стін першого і другого поверхів.

Паралельно майстри завершили виконання фундаменту та стін під другий паркінг, розпочинається облаштування перекриття.

В першому будинку першої черги тривають фасадні роботи, до кінця червня планується завершення (крім першого поверху). Розпочинається монтаж радіаторів опалення та приладів обліку електроенергії. Система вентиляції будинку виконана на 100%, в паркінгу роботи тривають. Також виконано монтаж ліфтів, завершено пусконалагоджувальні роботи. Залиття стяжки в будинку на фінальному етапі. Встановлення дверей холодних переходів виконано на 100%, тривають штукатурні роботи в МЗК, виконано з п'ятого по дев’ятий поверхи. Також триває кладка стін першого поверху комерційних приміщень та гідроізоляція паркінгу.

В третій черзі виконали випробування паль під будівництво четвертого і п'ятого будинку.

Виконуються внутрішньомайданчикові електричні мережі, а також В1, К1, К2 і прокладання теплотраси.

З приводу придбання квартир в ЖК Nordica Residence та перебігу будівництва комплексу ви завжди можете дізнатись у відділі продажу компанії. Контакти доступні за посиланням.

Nordica Residence
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.