До списку новин

ЖК «Містечко Підзамче»: в секції В-1 третьої черги комплексу «Новий Форт» триває підготовка до влаштування конструкцій даху

18 травня 2021

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» активно триває. В секції В-1 третьої черги комплексу «Новий Форт» триває підготовка до влаштування конструкцій даху, кладка стін завершена. Про це повідомив керівник проєкту будівництва.

У секціях В-2 і В-3 облаштовується вертикал шостого поверху, мурування стін виконується на другому та третьому поверхах.

Також повідомляється, що в секції В-4 завершується влаштування плити перекриття четвертого поверху, мурування стін проводиться на першому поверсі.

Обрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Містечко Підзамче» ви можете у наших відділах продажу. Наші менеджери радо проконсультують вас з будь-якого питання.

Звертайтесь за адресою: вул. Володимира Великого, 10, вул. Рудненська, 8, вул. Левандівська, 12 або вул. Б. Хмельницького, 116.

Підзамче. Новий Форт
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.