До всіх новин

ЖК «Містечко Підзамче»: в першій черзі комплексу «Брама» завершено монтаж лічильників обліку водопостачання в усіх секціях

31 серпня 2023

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» активно продовжується. Наразі в першій черзі комплексу «Брама» завершено монтаж лічильників обліку водопостачання в усіх секціях, повністю готові системи димовидалення в паркінгу, триває підготовка до встановлення ліфтів.

В другій черзі в секціях Б-1 і Б-2 продовжується облаштування даху, в секції Б-3 майстри виконали монтаж похилого даху, тривають роботи з благоустрою прибудинкової території.

В третій черзі в секції В-1 виконується мурування зовнішніх стін, у В-2 виконали вертикал шостого поверху, в секціях В-5 і В-6 завершено монолітні роботи, триває мурування зовнішніх стін, виконується монтаж вентиляційних систем.

Вибрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Містечко Підзамче» ви можете у нашому відділі продажу. Контакти за посиланням.

Підзамче. Брама
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.