До списку новин

ЖК «Містечко Підзамче»: у першій черзі комплексу «Новий Форт» ведуться штукатурні роботи в МЗК

19 липня 2022

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» активно триває. У першій черзі комплексу «Новий Форт» тривають штукатурні роботи в МЗК, заливається стяжка, завершується оздоблення фасаду. Повністю готові мережі водопостачання, опалення та електропостачання. Про це повідомив керівник проєкту будівництва.

Паралельно в другій черзі утеплюється та оздоблюється фасад, завершується заливання стяжки й штукатурення стін в місцях загального користування, повністю готові мережі водопостачання, опалення та електропостачання.

У третій черзі в секції В-1 влаштовується дах, у В-2 і В-3 змонтовані вікна, у В-2, В-3, В-4 зроблено систему водопостачання, у В-4 облаштовано зовнішні й внутрішні стіни, триває монтаж вікон.

Додатково повідомляємо, що в четвертій черзі у секції Г-1 влаштовано монолітний каркас, муруються зовнішні й внутрішні стіни. У Г-3 завершується мурування стін, зроблено металеві конструкції даху.

Вибрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Містечко Підзамче» ви можете у наших відділах продажу. Адреси доступні за посиланням.

Підзамче. Новий Форт
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.