До списку новин

ЖК «Америка»: будівництво комплексу триває

25 жовтня 2022

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що будівництво усіх черг житлового комплексу «Америка» активно триває. В п’ятій черзі в будинку В-1 завершено оздоблення під’їздів, облаштовано в’їзд у паркінг, виконується монтаж електричних шаф, котлів, радіаторів, завершуються роботи над благоустроєм території.

В будинку В-2 тривають ремонтні роботи у квартирах, завершується благоустрій, обладнується спортмайданчик, облаштовано в’їзд у паркінг.

В будинку К-1 шостої черги на завершальному етапі фасадні роботи перших поверхів, завершується благоустрій прибудинкової території.

В будинку К-2 триває оздоблення місць загального користування, влаштовуються сходові марші, виконуються фасадні роботи. В К-3 у другій секції влаштовано монолітний каркас на рівні дев’ятого поверху, завершені роботи над монолітним каркасом та виконано парапети на даху в п’ятій секції.

Вибрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Америка» ви можете у наших відділах продажу. Наші менеджери радо проконсультують вас з будь-якого питання. Контакти за посиланням.

Америка
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.