До списку новин

У першій черзі в секції А-2 комплексу закінчено дахові роботи

17 червня 2022

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» активно триває. У першій черзі в секції А-2 комплексу «Вежа» завершено дахові роботи. В секції А-1 виконано електромонтажні роботи. Паралельно в секціях А-2, А-3 та А-6 готові мережі опалення та водопостачання, а в секціях А-4, А-5 завершується оздоблення фасаду. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Іван Чіх.

В другій черзі в секції 4.1 завершено мурування зовнішніх стін, тривають роботи з внутрішньої сторони фасаду. В секції 4.2 закінчили фасади та дах, триває розведення системи опалення. В секції 5.1 змонтовано всі внутрішні мережі, в 4.3 муруються стіни. В секції 4.4 ведуться фасадні роботи та встановлюються вікна, а в секції 6.1 завершено кладку стін.

Додатково інформуємо, що в третій черзі в секції 8.1 завершено мурування стін дев’яти поверхів, розпочато дахові роботи.

У п’ятій черзі в секції 10.1 залили парапети.

Вибрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Містечко Підзамче» ви можете у наших відділах продажу. Контакти за посиланням.

Підзамче. Вежа
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.