До списку новин

У четвертій черзі у секції Г-3 виконується влаштування металевого покриття даху

17 травня 2023

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» активно триває. В четвертій черзі комплексу «Новий Форт» у секції Г-3 виконується влаштування металевого покриття даху та завершується підготовка до утеплення фасаду. В секції Г-2 завершено влаштування фундаментної плити, триває підготовка до влаштування вертикальних конструкцій підвалу. В секції Г-1 монтуються вікна. Про це повідомив керівник проєкту будівництва.

Паралельно в третій черзі в секції В-1, В-2, В-3, В-4 триває підготовка до утеплення фасаду.

У другій черзі в секціях Б-1, Б-2 завершено укладання плитки в місцях загального користування, виконується підготовка до оздоблення стін і триває монтаж лічильників. Завершено влаштування благоустрою прибудинкової території.

В першій черзі в секції А-1 завершується монтаж обладнання дахової котельні, в секціях А-1, А-2, А3 виконано укладання плитки в місцях загального користування, триває монтаж лічильників.

Вибрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Містечко Підзамче» ви можете у нашому відділі продажу. Адреса доступна за посиланням.

Підзамче. Новий Форт
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.