До списку новин

Старт продажу квартир в клубному будинку «Вілла Погулянка»

13 липня 2021

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує: продаж ексклюзивних помешкань у будинку еліт-класу «Вілла Погулянка» розпочався! І ми раді запропонувати вашій увазі один із наших найкращих нішевих проєктів.

«Вілла Погулянка» - це комплекс клубного типу, що гарантує кожному мешканцю найвищий рівень комфорту, безкомпромісну безпеку й максимальне задоволення від життя.

Адже розташований він у преміальному місці: лише за кілька кроків від найзатишніших зелених зон Львова – Ботанічного саду й парку «Погулянка» – і лише за 10 хв на авто від ділового центру міста. Після жвавого робочого дня, дещо стомлений вирішенням щоденних бізнес-задач, ви вийдете з офісу, сядете в авто і вже за кілька хвилин опинитесь там, де вас оточуватиме чисте повітря, атмосфера спокою й стара австрійська архітектура. І відтепер не доведеться від’їжджати далеко за місто в пошуках мальовничого куточка для відпочинку – ми облаштували його для вас тут.

Наш клубний будинок має закриту територію, що цілодобово охороняється, у тім числі – й за допомогою відеоспостереження. Максимальна безпека й спокій забезпечені ще й завдяки невеликій кількості квартир - лише 20 на увесь 4-поверховий будинок: жодних зайвих людей, набридливого шуму й натовпу в ліфтовому холі.

І так: вгадуючи ваші очікування, ми залишили опцію вільних планувань - на бажання ви можете об’єднати й кілька квартир або зробити Ваше авторське планування, створивши власне ексклюзивне помешкання!

Що іще ми продумали? Тераси з озелененням у помешканнях на перших поверхах! Озеленені лаунж-зони для відпочинку на даху! Підземний паркінг і сучасні вентильовані фасади з природніх матеріалів. І все це – у поєднанні з витонченою архітектурою, технологічністю та атмосферою спокою й релаксу.

Помешкання в престижному клубному будинку «Вілла Погулянка» - це те, чим ви пишатиметесь і що завжди вам буде дорого!

Це всього 20 квартир лише на 4-х поверхах, тож поспішайте зв'язатись із відділом продажу, аби зарезервувати елітне помешкання вашої мрії та дізнатись про інші переваги висококласного клубного комплексу «Вілла Погулянка» від Корпорації Нерухомості РІЕЛ.

Вілла Погулянка
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.