До списку новин

Роботи активно тривають в усіх чергах

16 серпня 2022

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Америка» активно триває. В п’ятій черзі в будинку В-2 завершено усі будівельно-монтажні роботи, опоряджується прилегла територія

В другій секції в будинку К-1 шостої черги завершено будівельно-монтажні роботи, на фінальній стадії оздоблювальні роботи в місцях загального користування. В К-2 у третій секції оздоблюється фасад, триває підготовка до оздоблення місць загального користування. В будинку К-3 у четвертій секції влаштовано монолітний каркас на рівні восьмого поверху, у п’ятій секції — на рівні п’ятого.

В четвертій черзі в будинках К-4 і К-5 завершено будівельно-монтажні й оздоблювальні роботи, триває підключення насосної станції, виконується монтаж ввідно-розподільчих приладів, опоряджується прилегла територія.

Вибрати поверх та планування, а також дізнатись інші деталі щодо умов придбання квартири у ЖК «Америка» ви можете у наших відділах продажу. Наші менеджери радо проконсультують вас з будь-якого питання. Контакти за посиланням.

Америка
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.