До списку новин

Легендарний стадіон «Старт» нарешті «показав», яким стане за два роки

27 жовтня 2020Forward

Стадіон «Старт», який знаходиться у трьох хвилинах від ЖК Forward матиме новий вигляд.

Легендарний спортивний комплекс чекає масштабна реконструкція. Вже за два роки тут будуть сучасні футбольне поле, бігові та велодоріжки, аквазона, фітнес-клуб, зона воркауту, екстрим-парк та льодова арена.

3D-модель «Старту» у відеоформаті опублікував керівник Шевченківської РДА Олег Гаряга на своїй сторінці у Facebook. Також він повідомив, що реконструкція з реставрацією стадіону розпочнеться після завершення держекспертизи проекту.

Функціонал стадіону збережуть, як і всі пам’ятки історії – колони вхідної групи, меморіал футболістам «матчу смерті». Також планують створити окрему Алею пам’яті, присвячену всім видатним київським футболістам. Стадіон планують зробити ареною міжнародного рівня.

Ми, у Корпорації нерухомості РІЕЛ раді тому, що майбутнім мешканцям ЖК Forward так пощастило із розташуванням комплексу – ви завжди матимете зону для спорту та відпочинку поруч із домом, де кожен знайде заняття до душі.

З приводу придбання квартир в ЖК Forward та інформацію щодо ходу будівництва комплексу ви завжди можете дізнатись у відділах продажу компанії: вул. Дніпровська набережна, 17В, вул. Глибочицька, 13, просп. Повітрофлотський, 56, вул. М. Бойчука, 43.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами, вказаними на сайті.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
або