%
Корпорація нерухомості РІЕЛ за 17 років на ринку нерухомості України зарекомендувала себе надійним партнером. Наш принцип - орієнтація на клієнта - на довірчі та стабільні стосунки між інвестором і забудовниками.

Корпорація нерухомості РІЕЛ працює з 2003 року. За період свого існування компанія стала лідером на ринку нерухомості Львова, а з 2013 року у Києві ще раз довела свій професіоналізм та надійність. Ми розвивались і зростали разом зі сферою нерухомості України.

Станом на сьогодні, завдяки Корпорації нерухомості РІЕЛ, понад 300 000 квадратних метрів стали домівками для українців та іноземців – це більше 50 об’єктів нерухомості, зданих в експлуатацію. В нашому портфелі продажів знаходиться ще понад 800 000 квадратних метрів, які чекають на своїх нових власників.

Ми розуміємо потреби інвестора та враховуємо особливості галузі. Саме тому компанія пропонує своїм клієнтам лише найкращі об’єкти з гарантією добудови та здачі в експлуатацію.

Корпорація РІЕЛ не лише продає квадратні метри, ми є таким самим інвестором будівництва, як наш клієнт. Ми здійснюємо інвестиції в будівництво через Пайовий Інвестиційний Фонд (ПІФ), створений Компанією з управління активами (КУА). Саме тому ми зобов'язуємо забудовника працювати по максимально захищеній з юридичної та фінансової сторони схемі - за принципом «захищеність інвестора» через Фонд Фінансування Будівництва. Своєю чергою, Фонд Фінансування Будівництва забезпечує максимально прозоре викоритсання коштів та здійснює контроль забудовника щодо використання наших з Вами інвестицій. 

Крім того, будучи інвестором будіництва КН РІЕЛ має екслюзивні права на продаж багатьох об’єктів.

Компанія бере участь у багатьох благодійних проектах та, поміж іншого, є членом Асоціації Західноукраїнських забудовників.

Діяльність корпорації неодноразово була відзначена нагородами та подяками. Але наша головна цінність - довіра клієнтів, які повертаються до нас. 

 

Менеджмент

РОСТИСЛАВ МЕЛЬНИК
Президент Корпорації нерухомості РІЕЛ

Незмінний президент Корпорації нерухомості РІЕЛ, засновник Благодійного фонду Ростислава Мельника, відомий меценат, фундатор реабілітаційного центру «Модричі», президент Федерації тенісу Львівщини, член наглядової ради Українського тенісного клубу.

Читати все
Олексій Кулік
Директор з маркетингу

Випускник Європейського Університету фінансів та інформаційних технологій менеджменту та бізнесу (УФІМБ). Отримав диплом за спеціальністю фінанси та кредит.
Трудовий відлік розпочав 1993 року. У особистому портфоліо – діяльність як у державних інституціях, так у комерційних компаніях в усьому спектрі посад: від асистента та консультанта до керівника департаменту маркетингу нафтової компанії «Альянс-Україна», директора з маркетингу (компанія MacHOUSE), директора по роботі з клієнтами (у низці компаній) – та генерального директора (компанії «Балтика-Україна», «Креатив Медіа Сервіс»). З жовтня 2013 року – керуючий партнер компанії WOW! Consulting, а три роки по тому – проявив себе на аналогічній посаді у компанії Royal Estate (продаж нерухомості за кордоном). Декілька років перебував на посаді директора з маркетингу в УКРБУД.
Нині – директор з маркетингу Корпорації нерухомості РІЕЛ.
Зона його відповідальності: всебічний маркетинг. Від В2С (розробка і реалізація маркетингової стратегії і позиціонуваннякількісні та якісні дослідження; створення і розвиток брендів) та В2В (дослідження ринків, брендинг, комунікації з великими корпоративними клієнтами тощо) до Digital-маркетинг. Також задіяний у розробці стратегії компанії та її позиціонування на ринку. Перебуває у постійному пошуку комфортних та переконливих форм спілкування з кінцевими споживачами – майбутніми покупцями ексклюзивної нерухомості РІЕЛ.

Читати все
ЗОРЯНА ЮХИМА
Координатор відділу продажу у Києві

У 2014 році закінчила Українську академію друкарства за спеціальністю «Технології електронних та мультимедійних видань».

Корінна львів'янка, наприкінці 2017 року переїхала у Київ. Працює у Корпорації нерухомості РІЕЛ з 2013 року. За цей час пройшла шлях від асистента відділу продажу, консультанта з нерухомості до координатора всіх відділів продажу в Києві.

Проходила численні бізнес-тренінги, тренінги з маркетингу, тренінги для продавців та з управління продажами.

Читати все
АЛЛА БЕРЕГОВЕНКО
Координатор відділу продажу у Львові

В 2016 році отримала дві спеціальності в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, а саме: «Банківська справа» та «Психологія та педагогіка».

В 2018 році отримала ступінь магістра в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Управління банківським бізнесом».

Протягом навчання проходила різноманітні тренінги.

Кар‘єра в Корпорації нерухомості РІЕЛ:

2016-2017 - менеджер в Київському відділі продажу;
2017-2019 - консультант в Київському відділі продажу;
з 2019 - координатор відділу продажу у Львові.

Читати все
АНДРІЙ МОГИЛЕВИЧ
Директор сервісного напрямку

Закінчив економічний факультет Державного Університету «Львівська політехніка» та отримав диплом про вищу освіту за спеціальністю організація та управління виробництвом.

Трудовий шлях розпочав у ДАЕК Львівобленерго від працівника відділу економічного захисту до заступника директора з комерційних питань. Свій досвід здобув за багато років професійної роботи на різних посадах та компаніях: керівник філіалу компанії «Столична група» в м.Маріуполь; директор Городоцького цукрового заводу Хмельницької області; керівник Західного регіону в концерні «Агросфера» м. Дніпропетровськ; начальник відділу продажу у львівській будівельній компанії «Новобуддизайн».

Наразі обіймає посаду керівника сервісного відділу Корпорації нерухомості РІЕЛ. В компанії впевнені, що ефективна комунікація всередині корпорації та з її клієнтами, надання кфаліфікованої допомоги та супроводу – є запорукою успішної співпраці з інвесторами, які повертаються до нас

Читати все