%
​Будівельна корпорація РІЕЛ заснована у 2003 році у Львові. За період свого існування компанія стала лідером на ринку нерухомості Львова

У 2013 році корпорація РІЕЛ зробила наступний крок у своєму розвитку, вийшовши на найбільший в Україні будівельний ринок – ринок Києва. Визначальною передумовою діяльності будівельної корпорації РІЕЛ на львівському і на київському ринках є те, що усі об’єкти компанії несуть естетичну та етичну складову.

На даний момент компанія здала в експлуатацію 41 об’єкт нерухомості. Будівельна корпорація РІЕЛ є членом Асоціації Західноукраїнських забудовників.

Діяльність компанії-забудовника неодноразово була відзначена нагородами.

Менеджмент

РОСТИСЛАВ МЕЛЬНИК
Президент будівельної корпорації РІЕЛ

Незмінний президент будівельної корпорації РІЕЛ, засновник Благодійного фонду Ростислава Мельника, відомий меценат, фундатор реабілітаційного центру «Модричі», президент Федерації тенісу Львівщини, член наглядової ради Українського тенісного клубу.

Читати все
РОМАН ТАРАСЮК
Фінансовий директор

Тарасюк Роман був призначений на посаду фінансового директора в будівельній корпорації РІЕЛ на початку 2013 року.

До цього, з 1998 року, він працював у банківській сфері, де за 11 років пройшов шлях від начальника відділу цінних паперів до голови правління банку. 3 2010 по 2012 рік Р.Тарасюк працював у ряді компаній, де обіймав посаду незалежного члена Наглядової Ради. За час роботи отримав значний досвід у сфері виробництва, транспорту та логістики, девелопменту.

У 1995 році Р.Тарасюк закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «математика». У 1997 році захистив дисертацію та отримав вчений ступінь кандидата фізико-математичних наук. Також закінчив навчання за програмою MBA (1997) у Львівському інституті менеджменту. Згодом здобув дипломи за спеціальностями «облік та аудит» і «правознавство».

Читати все
МИХАЙЛО МОГИЛЕВИЧ
Директор з будівництва

До команди РІЕЛ приєднався у 2004 році та очолив напрям, пов’язаний з проектуванням та безпосереднім будівництвом об’єктів.

За свою кар’єру Михайло Могилевич здобув величезний управлінський досвід у сфері виробництва, працюючи на керівних посадах у великих підприємствах Львова та Західної України.

Досвід, здобутий у виробництві, паливно-енергетичній сфері М.Могилевич втілює зараз у Будівельній Корпорації РІЕЛ у налагодженні оптимальних процесів будівництва.Вищу освіту Михайло Могилевич здобув у Івано-франківському інституті нафти та газу.

Читати все
ЯРИНА МАЛИЦЬКА
Керівник сервісного відділу

Кар’єру в компанії розпочала у 2008 році. У 2009 році під керівництвом Ярини у РІЕЛ було впроваджено низку проектів, спрямованих на підвищення складової якості продаж, яка допомогла Компанії успішно пройти період економічної кризи в країні та реалізувати ряд об’єктів.

Перша освіта – музична, яка стала в особливій нагоді при спілкуванні з Клієнтом, зокрема, щоб почути його побажання, зауваження, рекомендації. Закінчила навчання та отримала диплом за програмою MBA у Міжнародному інституті бізнесу. Крім того, пройшла ряд міжнародних навчань з управління продажами та клієнт-сервісу в сфері девелопменту.

Читати все
Вікторія Сінгаєвська
Директор з маркетингу

Очолює департамент маркетингу будівельної корпорації РІЕЛ з травня 2018 р. Окрім процесів, пов’язаних із суто рекламою, відповідає за функції маркетингових досліджень та зв’язків з громадськістю. Бере активну участь у взаємодії з архітекторами з метою врахування потреб клієнтів вже на етапі проектування житлових комплексів.

Має більш ніж 10-річний досвід роботи в галузі маркетингу, зокрема в міжнародних компаніях. Тривалий час працювала на висококонкурентних ринках товарів повсякденного попиту та класу «люкс».

Закінчила Інститут Міжнародних Відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, здобувши диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародний бізнес».

Читати все
ВАЛЕРІЯ ПАСТУШОК
Директор з обліку

Працює в компанії вже 10 років. Відповідає за організацію та ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.

Вищу економічну освіту здобула у НУ «Львівська політехніка». За роки роботи мала змогу закінчити декілька курсів програм підвищення кваліфікації. Професійні успіхи Валерії завжди отримують високу оцінку та вже були відзначені низкою нагород в компанії.

Читати все