%

Запитання і відповіді

Фонд фінансування будівництва (ФФБ) створюється відповідно до Закону України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» для кожного будівельного об'єкту окремо з метою захисту прав інвесторів (учасників Фонду). Створювати ФФБ можут лише банки та фінансові установи, які мають на це ліцензію та контролюються Нацбанком України, «Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг». Управителем ФФБ може бути банк або інша фінансова установа, які самостійно ініціюють створення такого фонду. Метою створення ФФБ є отримання довірителями ФФБ у власність житла. На сьогоднішній день продаж квартир через ФФБ є найбезпечнішим для покупця нерухомості на етапі будівництва. Управитель ФФБ, тобто банк або фінансова компанія, несе відповідальність перед покупцями нерухомості (учасниками ФФБ) за вчасність та якість будівництва. Управитель ФФБ здійснює контроль за всією дозвільною документацією будівництва та контроль за цільовим призначенням грошей інвесторів. Тобто ці кошти можуть бути використані лише за цільовим призначенням. У разі невиконання забудовником своїх зобов'язань, Фонд фінансування будівництва має право змінити забудовника.
Згідно Цивільного Кодексу України дозволяється встановлювати вартість житла в еквіваленті іноземної валюти (зазвичай долар США). Це надає додатковий захист клієнтові, оскільки визначена вартість квадратного метра в у.о. залишається незмінною, в той самий час, коли вартість в гривні може коливатись в залежності від інфляційних процесів в країні (зміна курсу валют більше ніж на 10%).
Реалізація житла від корпорації нерухомості РІЕЛ здійснюється через нотаріальний Попередній договір купівлі-продажу квартири, з Фондом фінансування будівництва в якому зафіксовано всі умови купівлі, а вже після здачі будинку в експлуатацію, клієнти укладають Основний договір купівлі-продажу та отримують правоустановчі документи на свою квартиру.
Ми активно працюємо над вирішенням цієї потреби клієнтів і, сподіваємось, вже у 2019 році ми запровадимо кредитну програму з одним із банків нашої країни, за якою Ви зможете отримати кредит для придбання квартири через корпорацію нерухомості РІЕЛ.
При зведенні новобудови ми керуємось усіма вимогами будівельно-нормативних норм, які запроваджені в Україні та несемо відповідальність згідно чинного законодавства.
Так, ми надаємо розтермінування оплати до введення будинку в експлуатацію за умови рівномірних внесків. Мінімальний перший внесок становить 30-35%.
Проплати здійснюються згідно з курсом продажу міжбанку (www.minfin.com.ua) на кінець попереднього дня.
Ціноутворення залежить від багатьох чинників, зокрема від класу житла, місця розташування будинку та квартири (зокрема, поверх, планування, вигляд з вікна).
У формування ціни квадратного метра житла включено виготовлення проектної та дозвільної документації, проведення загальнобудівельних робіт, закупівлі обладнання та будівельних матеріалів, монтажу та підключення інженерних систем, в тому числі, влаштування автономного опалення в квартирі, встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами, влаштування бетонної стяжки та штукатурки, встановлення необхідних лічильників, підведення інженерних мереж без влаштування внутрішньої розводки. Крім того, облаштування прибудинкової території: дитячих майданчиків, гостьових паркомісць - яке теж вимагає закупівлі відповідних матеріалів, щоб Ваше проживання було довершеним.
Частиною проекту будинку є проект благоустрою. Він передбачає організацію під’їздів, доріг, тротуарів, зелених насаджень, дитячих та спортивних майданчиків – це все ми робимо по мірі готовності об’єкта. І це все передбачено генеральним планом забудови ділянки.
Автономне опалення поділяється на два підвиди, зокрема: опалення від індивідуального котла, який знаходиться в квартирі, що включає розведення опалення по всій квартирі, та наявність водяних радіаторів; та опалення, що забезпечується від індивідуальної дахової котельні, що включає розведення опалення по квартирі, водяні радіатори та тепловий лічильник.
Так, у більшості наших будинків передбачені підземні та гостьові паркінги.
Монолітно каркасний тип будівництва, стіни з керамічної цегли або керамоблоків, утеплення будинку пінополістеролом або мінеральною ватою, залежить від класу будівництва.
За даними UMG станом на 2018 рік, РІЕЛ – лідер серед забудовників у м. Львів за кількістю житлових комплексів (а також за загальною кількістю будинків та загальною кількістю квартир).