%

Запитання і відповіді

Згідно Цивільного Кодексу України дозволяється встановлювати вартість житла в еквіваленті іноземної валюти (зазвичай долар США). Це надає додатковий захист клієнтові, оскільки визначена вартість квадратного метра в у.о. залишається незмінною, в той самий час, коли вартість в гривні може коливатись в залежності від інфляційних процесів в країні (зміна курсу валют більше ніж на 10%).
Реалізація житла від будівельної корпорації РІЕЛ здійснюється через нотаріальний Попередній договір купівлі-продажу квартири, в якому зафіксовано всі умови купівлі, а вже після здачі будинку в експлуатацію, клієнти укладають Основний договір купівлі-продажу та отримують правоустановчі документи на свою квартиру.
Ми активно працюємо над вирішенням цієї потреби клієнтів і, сподіваємось, вже у 2019 році ми запровадимо кредитну програму з одним із банків нашої країни, за якою Ви зможете отримати кредит для придбання квартири в будівельній корпорації РІЕЛ.
При зведенні новобудови ми керуємось усіма вимогами будівельно-нормативних норм, які запроваджені в Україні та несемо відповідальність згідно чинного законодавства.
Так, ми надаємо розтермінування оплати до введення будинку в експлуатацію за умови рівномірних внесків. Мінімальний перший внесок становить 30-35%.
Проплати здійснюються згідно з курсом продажу міжбанку (www.minfin.com.ua) на кінець попереднього дня.
Ціноутворення залежить від багатьох чинників, зокрема від класу житла, місця розташування будинку та квартири (зокрема, поверх, планування, вигляд з вікна).
У формування ціни квадратного метра житла включено виготовлення проектної та дозвільної документації, проведення загальнобудівельних робіт, закупівлі обладнання та будівельних матеріалів, монтажу та підключення інженерних систем, в тому числі, влаштування автономного опалення в квартирі, встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами, влаштування бетонної стяжки та штукатурки, встановлення необхідних лічильників, підведення інженерних мереж без влаштування внутрішньої розводки. Крім того, облаштування прибудинкової території: дитячих майданчиків, гостьових паркомісць - яке теж вимагає закупівлі відповідних матеріалів, щоб Ваше проживання було довершеним.
Частиною проекту будинку є проект благоустрою. Він передбачає організацію під’їздів, доріг, тротуарів, зелених насаджень, дитячих та спортивних майданчиків – це все ми робимо по мірі готовності об’єкта. І це все передбачено генеральним планом забудови ділянки.
Автономне опалення поділяється на два підвиди, зокрема: опалення від індивідуального котла, який знаходиться в квартирі, що включає розведення опалення по всій квартирі, та наявність водяних радіаторів; та опалення, що забезпечується від індивідуальної дахової котельні, що включає розведення опалення по квартирі, водяні радіатори та тепловий лічильник.
Так, у більшості наших будинків передбачені підземні та гостьові паркінги.
Монолітно каркасний тип будівництва, стіни з керамічної цегли або керамоблоків, утеплення будинку пінополістеролом або мінеральною ватою, залежить від класу будівництва.
За даними UMG станом на 2018 рік, РІЕЛ – лідер серед забудовників у м. Львів за кількістю житлових комплексів (а також за загальною кількістю будинків та загальною кількістю квартир).