К списку новостей

ЖК Father у Львові: хід будівництва першої черги

16 января 2026

На будівельному майданчику житлового комплексу Father у Львові тривають роботи в межах першої черги.

У секції 4.1 завершено всі монолітні роботи. Розпочато влаштування плоскої покрівлі. Також завершено мурування стін.

У секції 4.2 триває влаштування залізобетонних вертикальних елементів дев’ятого поверху. Паралельно виконуються роботи з мурування стін п’ятого поверху.

Житловий комплекс Father – проєкт комфорт-класу, що реалізується в межах концепції Riel Family Style. Вона передбачає створення продуманого житлового середовища для щоденного комфорту сімей, із поєднанням просторів для життя, відпочинку, роботи та спільного дозвілля.

Акцент на функціональності, якості середовища та внутрішній інфраструктурі формує збалансований простір для життя у місті.

Детальніше про планування квартир та умови придбання – у наших відділах продажу. Контакти за посиланням.

Father
Перезвоним, проконсультируем, подберем лучшие варианты
Спасибо за Вашу заявку! Мы свяжемся с вами в ближайшее время.