To the news list

У другій секції будинку В-1 триває облаштування системи внутрішньої газифікації

January 21, 2022

Корпорація Нерухомості РІЕЛ продовжує роботи зі зведення житлового комплексу «Америка». В другій секції будинку В-1 триває облаштування системи внутрішньої газифікації. Про це проінформували у відділі сервісу.

Також повідомляється, що в першій і другій секціях завершено встановлення вхідних дверей у квартири.

В третій і четвертій секціях триває залиття стяжки підлоги та монтаж вікон у комерційних приміщеннях.

Докладніше про хід будівництва ви завжди можете дізнатись у сервіс-менеджерів РІЕЛ.

Щодо умов придбання квартири у ЖК «Америка» – у наших відділах продажу, контакти за посиланням.

America
We will call you back, advise, select the best options
Thank you for your application! We will contact you shortly.