До списку акцій

ЖК «Ярославенка»: придбайте квартиру мрії зараз – виплачуйте протягом року після введення будинку в експлуатацію

04 серпня 2021

ЖК «Ярославенка»: ваша елітна квартира на виплат до 2023 року.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє: невдовзі ми завершуємо будівництво одного з наших преміальних житлових комплексів клубного типу – «Ярославенка» – і готуємось до здачі його в експлуатацію в першому кварталі 2022 року.

Та вже відсьогодні пропонуємо вам скористатися унікальними умовами придбання елітної квартири на виплат: ви зможете завершити платежі через рік після отримання сертифікату готовності будинку до експлуатації – тобто, в 2023 році!

Ми розуміємо, що, зважаючи на нинішні непрості реалії, ви можете міркувати над тим, аби відкласти покупку вашої ідеальної оселі «до кращих часів». Тому ми зробили все, щоб «кращі часи» розпочалися вже цього літа: ваш перший внесок може бути й 10%, ви можете розраховувати на градацію ціни. І кожен, хто оплатить 100% вартості своєї квартири, безумовно отримає знижку. Спеціальні умови діють до кінця серпня!

Чого очікувати кожному резидентові клубного будинку еліт-класу «Ярославенка»?

Що ваші ранки починатимуться кавою в оточенні зелені й свіжого повітря Стрийського парку, який ви спостерігатимете з панорамних вікон.

Що ваші робочі дні стартуватимуть уже через 10 хв після того, як ви виїхали в офіс. Адже оселя вашої мрії – неподалік ділового центру Львова.

Що ваші вечори ви зможете присвятити прогулянкам парком, який лише в кількох кроках, спорту на свіжому повітрі, пікнікам чи келихові червоного у стильній озелененій лаунж-зоні з найкращим краєвидом у Львові.

Відтак і кожна ніч у вашій затишній оселі принесе солодкий сон і повне відновлення, щоби кожне «завтра» ви зустрічали готовим до викликів та перемог.

Вільні планування квартир, трендовий дизайн, матеріали найвищої якості, гарантія безпеки й приватності, преміальна локація – це те, від чого ви більше не зможете відмовитись.

Поспішайте зв’язатись із менеджерами наших відділів продажу, аби встигнути зарезервувати ваше ідеальне помешкання – адже їх лише 27 – і дізнатись про інші переваги від Корпорації Нерухомості РІЕЛ.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.