До списку акцій

ЖК «Шенген»: умови придбання квартири на виплат покращуються, але період акцій – коротшає

17 вересня 2021

Ми знаємо: більшість із вас подумки – вже в новорічних святах, а тому наша жовтнева ексклюзивно-подарункова пропозиція – як ніколи доречна!

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє: ваше якісне й стильне помешкання в третій черзі справжнього європейського ЖК комфорт-класу «Шенген» відтепер (але дуже ненадовго!) продається на виплат за ексклюзивними умовами.

Коротко і в цифрах: від 10% – перший внесок, плюс 12 місяців до стандартного терміну на виплат (завершення платежів, раніше призначене на листопад 2022 року, подовжено до листопада 2023 року включно), мінус 3% – це знижка при внесенні повної оплати, дія пропозиції – лише до кінця жовтня 2021.

А всіх тих, хто встигне скористатися цієї пропозицією, незабаром очікує нове життя в новому місці, за цілковито новими – європейськими – стандартами.

Ваші діти зможуть вільно розважатись в активних іграх на території всього комплексу: не лише на дитячих майданчиках, а загалом – де їм заманеться. Бо у нас – цілодобова охорона території та відеоспостереження.

Ваше авто завжди матиме власне паркомісце на зручній і повсякчас доступній для вас автостоянці. Бо у нас – багаторівневий наземний паркінг.

І, як це зазвичай і буває в багатьох затишних європейських райончиках, навколо вашого доглянутого комплексу розташована ціла низка корисних бізнесів – від компактних крамничок із овочами й фруктами, власники якої вже з усмішкою старих знайомих зустрічатимуть вас наступного разу, до корисних сервісів догляду за вами, вашим одягом, автомобілем, без яких ви не уявлятимете свого життя. Бо у нас – справжня європейська спільнота, в якій цінують клієнтів дещо більше, аніж просто як клієнтів.

Тож не гайте часу – обирайте вже зараз, поки акція ще діє, своє ідеальне помешкання в ультрасучасному, стильному житловому комплексі  «Шенген».

І плануйте вдалий час, аби згодом переїхати у власну маленьку Європу посеред великого міста Лева.

Ексклюзивні умови придбання помешкання на виплат діють до кінця жовтня 2021 року.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.